Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik orvos specializáció...

Melyik orvos specializáció keresi meg a legtöbb pénzt magánban?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 04:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
#20 úgy látszik a kérdező nem.
ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk ha ilyen "kis" hibákkal, mint "egyenlőre" meg -ban, -ben helyett -ba, -be, lehet nem kéne nagyon feszülnöd, hogy te orvos leszel. Ha eddig nem sikerült eleget olvass ahhoz, hogy ezek a hibák maguktól elmúljanak, akkor neked nagyon vérhugyozós lesz már maga a szak is, a hibákra hajlamosság pedig eléggé nem jó ómen ezen a pályán. Annyi szép szakma van, te meg azért akarsz teperni, hogy pont a morálisan rendkívül nyomasztó egészségügyi rendszerrel "büszkélkedő" USA legyen a végcél orvosként. Mondjuk ott elférsz tőlünk, csak hát ugye előtte az a pár év itt fog leketyegni mégis.
ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
25%

#22-nek igaza van. Annyit hozzátennék, hogy nem kapsz naponta halálos fenyegetéseket. Nem is értem ezt az egész gondolatmenetet, kérdező. És az USA-ban miért lesz jobb? Tisztában vagy vele milyen nyelvtudás kell ahhoz, hogy ott egyáltalán praktizálni tudj orvosként? És miből gondolod hogy ott nem fognak naponta halálosan megfenyegetni?

Már önmagában a kérdésed is hibás nyelvtanilag, nincs olyan hogy "orvos specializáció" szakosdás van esetleg. Ekkora motivációval ami neked van (pénz a lényeg, a kórházak putrik) nem fogod elvégezni az orvosit, az már most látszik.

ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
69%
#22 Azt helyesen írta a kérdező, hogy "USA-ba", "magánban". Nem értem, mi bajod van? Medikus vagyok, egyébként pont a napokban elmélkedtem azon, mennyire csapnivaló egynémelyik oktatónk nyelvi kifejezőkészsége és az előadás diasorai is tele vannak helyesírási hibákkal...
ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék ha a savazók közül leírnátok páran, hogy mi a munkátok. Csak kíváncsiságból.
ápr. 6. 22:37
 26/27 A kérdező kommentje:
Egyébként negyedéves vagyok SOTE-n (ezt azoknak akik szerint nem fogom elvégezni orvosit)
ápr. 6. 22:39
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Legszomorúbb kérdés díj 2024 megelőlegezve.
ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!