Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bsc Villamosmérnökként mennyit...

Bsc Villamosmérnökként mennyit kéne kb keresnem?

Figyelt kérdés

Mi számítana átlagosnak, rossz vagy jó fizunak?

Bp, multi, it/hiradástechnika - nem programozás, 5x8 óra.



ápr. 4. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérni lehet.... kapni már más kérdés. Az autó ipar köztudottan a rosszabban fizetett kategória a szoftverfejlesztésben, és a felmérések is ezt támasszák alá, gugliz csak utána ha érdekel van pár nagyobb HR cég ami csinál éves reportot.
ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az hogy 1-1,5m brutto elerheto az autoiparban, nem zarja ki, hogy relative rosszul fizetett. En csupan arra reflektaltam, hogy az autoipari, es beagyazott fejlesztok is mar boven 1m folott kapnak.

De tok mindegy mit irok, mutatok, te a fejedbe vettel valami 10-en eves berogzodest, nyilvan nem en fogom updatelni. 😄 Egyebkent a Salary expert szerint is 1-1,5 kozott vannak az embedded

pozik 5 ev tapasztalat folott...

ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint jól sejtettem, hogy 2024-ben a 600 körüli bruttóm elég karcsú ezzel a végzettséggel...
ápr. 5. 20:20
 14/16 anonim ***** válasza:

600 körüli bruttó 5 éves tapasztalattal? 🤣


Pályakezdőként keresek próbaidő alatt bruttó 780k-t...

ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Full kezdőként Budapesten olyan br 600-650et kernek , azt ereznem reálisnak villamosmernokkent. 3 ev utan br 800 korul .
ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze ez én volnék. Mas persze kérhet többet vagy kevesebbet is.
ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!