Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten milyen állással...

Budapesten milyen állással kereshetek nettó 300-at?

Figyelt kérdés

Esti gimibe járok felnőtteknek (távoktatáson), 25 éves vagyok, igen, tudom, katasztrófa, hogy csak most tudom befejezni a gimit, de sajnos ez van.


Gyári munkán kivül, milyen munkával tudnék (minimum) nettó 300-at keresni? Ugye gimi nélkül még csak általános sulim van. Angolul beszélek, és spanyolul is el tudom mondani a lényeget. Pincér? Pénztáros? Főleg olyan munka kellene, ahol minél hamarabb lehet kezdeni.


Csak komoly válaszok légyszi.



ápr. 7. 15:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bármilyen tanácsot, tapasztalatokat nagyon szivesen fogadok.
ápr. 7. 15:28
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
300-at bármilyennel.
ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Budapesten az a nagyobb kihívás, hogy olyan munkát találj amivel nem keresed meg a nettó 300-at. Az ismerősöm 22 éves csaj létére egy középszerű (nem luxus!) ruhaboltban dolgozik Óbudán, SZJA kedvezménnyel + pótlékokkal nettó 450 - 500k között keres 1 hónapban.
ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem külön tehetség kell hozzá, hogy Budapesten ennél kevesebbet keress.


Nézegesd a Profession.hu-t, ott emlékeim szerint gyakran megadják a bérsávot és akkor kb be tudod lőni, hogy mivel mennyit kereshetsz.

ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
300 Pesten mindehol meg kell legyen.
ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Bármilyen állással, csak az a kérdés, hogy havi hány munkaórában?


A munkaidő nem mindegy!

ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Azért az nagyon kemény, hogy megvártad a munkábaállással, hogy kicsússz az szja kedvezményből, hogy még véletlenül se keress jól.
ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
én duplájáért dolgozok németországban és 25 vagyok
ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

"én duplájáért dolgozok németországban és 25 vagyok"


Nettó 600 ezret keresel Németországban? Az borzasztóan alacsony bér

ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Az otthoni 200 ezerhez képest jó
ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!