Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én érzem "kevésnek"...

Csak én érzem "kevésnek" Budapesten a nettó 600 ezres fizetést 30 évesen 2024-ben?

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok, család nem játszik, kutyát/macskát sem kell eltartani, mégis albérlet mellett nem sok mindenre elég ez az összeg.

Tudok félretenni, ne értsetek félre, egyáltalán nem nyomorgok, de még ez is messze van a polgári, középosztálybeli élettől.


febr. 7. 21:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
62%
Ez határozottan átlag feletti fizetés, tehát a magyarországi középosztálybeli élethez elég kell, hogy legyen.
febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
64%

Ha neked nem eleg akkor veled van a baj.

Rezsi es alberlet utan 400k.


Esetleg kevesebbet kell rendelni.

Gondolom fozni nem szoktal es kajara elmegy vagy 300k, pedig 100bol is meg lehetne oldani.

febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
74%
Az én fizetésem nettó 300 ezer és idősebb vagyok nálad, (diplomám van). Akkor én mit mondjak? 😰
febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ mi a szakmád, tudásod?
febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 A kérdező kommentje:

#2: hát nagyon rosszul gondolod, mert 2022 óta nem rendeltem kaját.

Magamra főzök, mert odafigyelek, hogy mit eszek és mennyi kcalt viszek be, elegendőek-e a makrók stb. A kaja 100-ból ki jön. Teljeskiörlésű kenyér, tészták, basmati rizs, zöldség, gyümölcs, sovány húsok, halak, túró, tej, zabpehely, tojás stb-t. vásárolok általában.

febr. 7. 21:54
 6/111 anonim ***** válasza:
12%
nekem is ennyi volt azt hopp dobbantottam, mostmár a 4x-ese :D
febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
50%

Nagy általánosságban szerintem az egy egészen korrekt bér, még Bp-en is, minőségi képzettséggel is. De hogy milyen a TE képzettséged, arra nem válaszoltál...

De ha kevesled, változtass - ha tudsz. Ha tudsz, neked van igazad, ha nem, akkor nem.

febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
78%
#5 akkor máshol folyik ki a pénz a kezeid közül. A lényeg, hogy megkeresni meg tudod, de megtartani nem.
febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
81%
Akkor a maradek 300k mire megy el?
febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
41%

600 ezres fizu azért nem rossz. Nem teljesen értem mit értesz “polgári középosztálybeli létnek”. Az amit amerikai filmekben látsz hogy kertes ház, 2 autó vagy mi? Elárulom a legtöbben ott sem engedhetik ezt meg maguknak.


A teljes kiadásod, 350-ben meg kéne kb állni, kaja, ruha, előfizetések és lakhatás.

Marad 250 ezred amiből lehet bőven félretenni és szórakozásra is jut belőle. Egyedül élni egyébként sokkal drágább mint párban, mert a költségek nem duplázódnak, azaz több pénz jut másra. Ha van párod aki hasonlóan jól keres akkor simán 5 év alatt lehet saját lakásotok mindenféle csok és egyéb nélkül

febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!