Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oroszországban CNC esztergályo...

Oroszországban CNC esztergályosként vagy építészmérnökként tudnék sikeresebb lenni?

Figyelt kérdés

Az orosz nyelvet elég jól beszélem, de folyamatosan fejlesztem is magam.

A sikerest úgy értem, hogy melyik szakma az amivel már, ha mondhatjuk ezt “kapkodnának” utánam az emberek?

18F, ettől függ, hogy melyik szakmában dolgozzak későbbi életem, de mindkettő eléggé érdekel, szóval nem hiszem, hogy megunnám, legalább is egy ideig nem… :D



ápr. 9. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt ebbe belevágsz, nézegesd meg a potenciális városokban a jövedelmi viszonyokat és az árakat mondjuk a numbeon.
ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tapasztaltként mindben csak annyit mondanék...



Szerintem felejts el mindent, amit ebben a kérdésben felsoroltál.

ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben légyszíves?
ápr. 9. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha ismered az orosz mentalitást is a nyelven kívül (rosszabbak mint a németek), akkor nincs kérdésed orosz területen!


Az ott nem a te hazád, és nem is lesz soha!

ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még az olaszoknál is könnyebb dolgod lenne, de gondolom az a nyelv nem megy annyira.
ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"melyik szakma az amivel már, ha mondhatjuk ezt “kapkodnának” utánam az emberek?"


Erre viszont könnyű a válasz!


Valami nagyon brutál mérnök matematikus, prof szinten!

Az 50 évvel ezelőtt is ment ott.

Az oroszok még értékelik a tudást és még megvan a fegyelem!

ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!