Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kecskemét Mercedes gyárba...

Kecskemét Mercedes gyárba hogyan lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A Kecskeméti gyárba szeretnék bejutni gyártósorra, fizikai munkára viszont az oldalukon az van kiírva hogy nincs nyitott pozíció. Egy két személytől érdeklődtem amennyit tudtam és volt aki azt mondta hogy 3 műszakból 2 lesz ezért leépítések vannak, az évben nem lesz több felvétel, volt aki pedig azt mondta hogy epp az új gyártósor miatt vesznek fel folyamat embereket. És hallottam olyat is hogy van a Mercinek egy különálló része ahova embereket keresnek. Tudnátok adni több információt, esetleg ha mégis van felvétel hogyan tudnék jelentkezni? Köszönöm.

ápr. 9. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Menj a BMWhez. Oda keresnek.
ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
Nem tudnék, de ha leépítés van, felejtsd el a felvételt.
ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor rendelek egy amg mercit hatha visszaall a 3 muszak es felvesznek téged
ápr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!