Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon ciki lenne visszamennem...

Nagyon ciki lenne visszamennem az előző munkahelyemre?

Figyelt kérdés

Sulis koromban volt lehetőségem egy jól fizető munkahelyre bekerülni,

jó csapat is jött össze és a fizetésem is jó volt.

A csapatból még két lánnyal mindig tartom a kapcsolatot barátnői szinten.

Később mindenkinek sikerült saját karriert kiépíteni, olyan is van aki ott maradt és vezető lett belőle.

Én most visszamehetnék oda dolgozni, de úgy érzem baromi ciki lenne.

42 éves vagyok és jelenleg nem igazán van jobb ajánlatom.



ápr. 10. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

42 éves ember csak nem gondolkozhat ennyire gyerekesen.

Hányan is dolgoznak még ott a 25 évvel ezelőtti csapatból...?

ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Aktív Szál ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha nem hadiállapotban léptél le, akkor sosem ciki visszamenni egy korábbi munkahelyre. Én dolgoztam nagy cégnél, ahol a belépő kollégáknak én hoztam létre az email címet meg a loginokat. Az emberek jó 10%-a visszatértő volt.

Itt meg ha jól értem egy olyan helyre mennél vissza, ahol 20 éve dolgoztál? Mivel átlagban 3-4 évet marad valaki egy munkahelyen, garantálható, hogy az akkori társaság 99%-ban kicserélődőtt azóta, szóval nem is emlékeznek már rád. Nyugodtan visszamehetsz, de azt azért tartsd észben, hogy ennyi idő alatt maga a cég és a légkör is nagyon megváltozhatott és korántsem biztos, hogy ma is az a jól fizető, jó munkahely, mint egykor.

ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, voltak olyan kollégáim akik leléptek majd néhány éven belül vissza is jöttek. Többség fizu miatt csinálta, többet kapott így hogy visszajött pl 3 év múlva mintha csak helyben kapta volna az éves emelést.

Előző munkahelyemen kb sikersztoriként könyvelték el ezeket, a cég belső globális oldalán voltak fent interjúk olyanokkal, akik pár évre leléptek majd vissza jöttek és úgy adták elő, hogy ezzel tapasztalatot szereztek pluszban ami aztán a cég előnyére vált.

ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha normalisan, korrektul leptel le, akkor semmi gond nincs ezzel egy normalis cegnel.


Vezetokent en is tobbszor vettem mar fel visszaterni kivano, jo embereket. Mindenkinek joga van elmenni, orulok, ha talal jobbat, a lenyeg, hogy korrektul rendezze.

(De azert az nyilvanvaloan nem mukodne, hogy mi van a “menekultszallo”, ahova ki-belepegethet folyamatosan. :) )

ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!