Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig nem ciki semmit...

Mennyi ideig nem ciki semmit se csinálni a munkahelyen, ha új az ember?

Figyelt kérdés
Öt napja dolgozom csak egy nagyobb cégnél mint logisztikai beszerző. Összetettek a folyamatok, napi 3-4 órán keresztül foglalkozik velem valamelyik kolléga, aztán olvasgatok a gépen, beszállítói policykat, cégtörténetet, facebookot stb. Nem gáz? Mondtam hogy addig nyugodtan adjanak olvasnivalót a feladatokról vagy ilyesmi, nézegetem, de sok minden nem történt még. Mennyi ideig tartott nálatok ez?
2021. máj. 7. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1-2-3 hét kb.

Sok sikert.

2021. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Sok helyen igy indul, kell ido amig belekerul a koztudadba hogy letezel. Ettol fuggetlenul lehet azt is hogy proaktivan keresel feladatot, barmikor epp nincs mit tenned akkor addig jarod az irodat amig valaki nem ad tennivalot.


De azzal sincs baj ha napi par orat nem dolgozol, en evek ota vagyok cegemnel es napi 4 ora hasznos munkanal en se vegzek tobbet, csak ne legyen tul feltuno.

2021. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan helyem, ahol fél évig ez ment. De nem bántam meg, azóta is ott vagyok. De nálunk rengeteg rendszert kell átlátni, nem ez az általános.


2-3 hét jellemző.

2021. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ettol fuggetlenul lehet azt is hogy proaktivan keresel feladatot, barmikor epp nincs mit tenned akkor addig jarod az irodat amig valaki nem ad tennivalot."


Amikor én ezt csináltam (mondjuk tök más munkakörben) mindig az lett a vége hogy valami hüleséget kitaláltak (amit amúgy senki nem csinált volna meg) csak hogy lefoglajanak.

2021. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!