Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap kellene kezdenem egy...

Holnap kellene kezdenem egy munkahelyen, de azóta kaptam egy jobb lehetőséget, már be is jelentettek ahol holnap kezdenék! Nagyon ciki lenne felhívnom őket hogy nem fogok menni még sem?

Figyelt kérdés
23/F
2014. szept. 24. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ciki vagy nem, azonnal zárd le az előzőt. Nem kell megmondani, hova - máshogy alakult, nem tudok ott kezdeni.
2014. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó ok,de olyan kellemetlen lesz felhívni.Tudom nem tartozom magyarázattal,de akkor is.Mit fognak gondolni rólam?Ráadásul akkor felvettek volna mást helyettem.Kicsit sz..arul érzem magam ez miatt.
2014. szept. 24. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Hidd el a "főnököd" nem agyalna ennyit, ha már ott dolgoznál és ki kellene téged rúgni.

Szal hívd fel inkább minél hamarabb, h úgy tervezzenek, ne szívasd meg őket!

Neked is nagy kő fog leesni a szívedről!

2014. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én elég szabálytisztelő vagyok.Félek hogy ez vissza üt majd az életben!
2014. szept. 24. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ne félj. Jobb lehetőséged van, oda kell menni. A másikat mielőbb lezárni! Nem kell elmondani, hogy máshol kezdesz, mondd, hogy úgy alakultak a dolgaid, hogy nem tudsz odamenni, ne mondj konrétumokat. Felvesznek mást, ő is örülni fog. Nagyon gyorsan mennek ezek ma már.
2014. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
*konkrétumokat Ez fontos, ne szolgáltasd ki magad- rájuk kizárólag csak az tartozik, nem mész oda dolgozni.
2014. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom nem tartozom magyarázattal"


Magyarázattal nem, de értesítéssel igen.


1: Szerinted az általad elkövetett helyes dolgok, vagy az általad elkövetett helytelen dolgok "ütnek majd vissza az életben"?


2: Szerinted melyik a helyes: szólni nekik, hogy nem mész, vagy nem szólni, hogy nem mész?

2014. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Első 3 hónapban mindkét fél indoklás nélkül megszüntetheti a munkaviszonyt. Nem egyről tudok, aki meg is tette, nem te leszel az első.
2014. szept. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!