Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikában dolgozók: ti...

Informatikában dolgozók: ti hogyan vennétek most, ha egy cég az első körös interjút is személyesen akarná?

Figyelt kérdés

Friss jelentkezésre is személyesen akarnának behívni, még első körben sincs online interjú.


Nekem kicsit kellemetlen, mert nem sokat tudtam kideríteni a cégről, ami nekem a magánéletem miatt fontos lenne. (van-e home office, mi a törzsidő, stb.)


Így megmondom őszintén erősen gondolkodom, hogy mit mondjak erre.


Én eddig soha nem találkoztam ilyennel. Az elmúlt 1 évben 2 helyre mentem el személyesen, a 2. és 3. körös interjú kapcsán.


Mik a vélemények?



ápr. 10. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Mi a problémád ezzel? Ha tetszik oda mégy, ha nem nem. Mellesleg az összes kérdést amin itt problémázol a recuritertől kellett volna megkérdezned, bár ennyire életképtelen embert nem tudom hova vennének fel amúgy is.
ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
A recruiter az első kör, nem? Pont ezért érzem én is pofátlanságnak elsőre berángatni az illetőt. Manapság már nem divat. Elég béna lehet ez a recruiter.
ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem ez befolyásolja, hogy pl. van-e home office a cégnél. Ahol dolgozom ott csak személyes interjúk voltak nálam, mégis jórészt HO-ban dolgozom már a kezdetektől....nem ettől függ és ezért eldobni egy jó lehetőséget szerintem butaság.
ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!