Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jó ötlet lenne?

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Egy takarítócégem van és gondoltam, hogy bevezetek valami újat az alkalmazottaimnak. Az az ötletem van, hogy havonta el lehetne érni különféle ,rangokat', például ,Takarítók gyöngye' ,Takarítók királya' ,Takarítók Atyja/Anyja' ,Hétvégi Szolga' stb., és például ha valaki eléri és év végéig meg tudja tartani, akkor bónuszként kap decemberben 5000 Ft Edenred utalványt a fizetésen felül vagy ilyesmi. És akkor meg lenne mindegyik szinthez a követelmény, például hogy el kell érni a havi 200 órát, vagy hétvégéken dolgozni kell a másik szinthez stb. Jó ötlet ilyen játékosan bevezetni dolgokat?

ápr. 14. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, jó ötlet
Talán
Nem
Gáz az egész ahogy van
Nem tudom
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

5000 Ft xD, havi 200 óra xD hétvégi munkavégzés xDDD


Tartsd meg magadnak a rangjaidat.

ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: takarítókról beszélünk, képzettség nélkül. És adnék többet, mint sok más munkáltató is, de a drágulás minket sem kímél. Én biztosítok mindent az alkalmazottaknak, 1 liter vízkőoldó majdnem 7000 Ft-ba kerül, takarítós Vileda rongyok 1 db 4000 Ft és még sorolhatnám.
ápr. 14. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Az ötlet alapvetően jó, de ha az összeg röhejes, akkor csak nevetség tárgya lesz a cég miatta.
ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
#2 Senkit se érdekelnek a költségeid. Vállalkozó vagy ne rinyáljál, ha nem bírod zárd be a vállalkozásod.
ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: vállakozhatsz te is, nincs megtiltva. Majd akkor szembesülnél igazán a dolgokkal. Addig pedig te is csak a piramis alján lévő alkalmazott vagy. Hierarchikus rendszer van a cégeknél ha nem tudnád.
ápr. 14. 16:30
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Inkább ami más cégeknél is működik: Hónap dolgozója. Mondjuk lehetne kicsivel nagyobb ösztönző jövedelem.
ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
#5 vállalkozó vagyok, de pofámról leégne a bőr, ha 5000Ft-al próbálnám kiszúrni az alkalmazottaim szemét.
ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Legyen 500 eft, az korrekt. De ezeket a megnevezeseket felejtsd el, ne kiskorusitsd a dolgozoid mint a multik. Tiszteld oket.
ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Juj. ritka nagy Lumpen Proli.
ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
5000ft Edenred LOL XD
ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!