Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az autós oktatói...

Milyen az autós oktatói munka?Mennyire nehéz? Érdemes annak tanulni?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé idegölő és hamar ki is lehet benne égni.



Az a baj vele, mint az ügyvédi munkával, ki kell alakítani ügyfélkört, mert hírnevet.Máskülönben, nem működik.

ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van türelmed, kedves vagy és segítőkész, akkor nagyrészt élvezni fogod. Ha nem, akkor se neked, se a tanulóknak nem lesz jó.
ápr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"mint az ügyvédi munkával, ki kell alakítani ügyfélkört"

Na de egy ügyvéd ügyfelei újra és újra visszajárhatnak mindenféle ügyekben, az autós oktatóhoz viszont miért járnának vissza?

ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
A lusta emberek melója, akik semmihez sem értenek, nem szeretnek dolgozni, de van jogsijuk és elvégzik az oktatói képzést.
ápr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"A lusta emberek melója, akik semmihez sem értenek, nem szeretnek dolgozni"

Mert szerinted nem társadalmilag hasznos dolog, ha az emberek megtanulnak vezetni?

ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ügyvédként simán el tudsz helyezkedni vmelyik multinál is, nem kell vállalkoznod. Oktatóként ez nem megoldható.
ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

#5-ős.


Hol olvastad ezt a baromságot? Nálam nem az biztos. Az oktatóról írtam és minden szava igaz. De mi köze ennek a vezetni tanulókhoz?

ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó idegek kellenek hozzá!

Én próbáltam, de mindjárt az elsónél "kiborultam" és be is fejeztem, mert nem akartam "örök haragot"!

Mellesleg a nejem volt!!

ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az oktatóról írtam és minden szava igaz. De mi köze ennek a vezetni tanulókhoz?"

Az a köze, hogy ha azt akarod, hogy az emberek megtanuljanak vezetni, akkor valakinek meg is kell őket tanítania, nem? És ha igenis hasznos munkát végeznek az oktatók, és igenis elvégzik a munkát (és elvégzik, hiszen megtanulnak az emberek vezetni), akkor nem mondhatod, hogy semmihez sem értenek. De igen: ahhoz, hogy megtanítsanak másokat is vezetni, ahhoz értenek, és ha el is végzik a munkájukat, akkor semmivel sem lustábbak, mint mások, akik másféle munkát végeznek.

ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Olyan unalmas, hogy bizonyos IQ alatt mindent meg kell magyarázni, mert nem működnek az "utalások", az "irónia" és az "átvitt értelemben".


Vannak "lusta" fizikai munkák, amik nem kötődnek alapos, sok éves képzéshez, szakmához, hivatáshoz, stb. Olyanok, mint a betanított munkák. Taxis, autó oktató, futár, , rendőr, határvadász, rakodó, adminisztrátor, adatrögzítő, kecskepásztor, kukás és még rengeteg.

Vannak "lusta" szellemi szakmák, amik magasan kvalifikáltak, de nem végeznek anyagi jellegű termelő munkát, ügyvéd, orvos, jogász, csillagász, történész, pap .... Mind a két típus társadalmilag hasznosat csinál, csak az egyik tanulni/gondolkodni lusta, a másik a fizikai munkához.

ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!