Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az FKF-nél már tényleg nettó...

Az FKF-nél már tényleg nettó 500 felett vannak jóval a fizetések?

Figyelt kérdés
Egy ismerőstől hallottam, de valahogy elcsodálkoztam.

ápr. 17. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az ismerősöm gazdasági részlegen vezető, ő például nettó 500 felett keres.
ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1: De én olyasmire gondolok, mint az ott dolgozó fizikai munkások: "kukás", telephelyen dolgozó, őr, stb.


Az ismerősöm ilyen területet pályázott meg.

ápr. 17. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Kétlem. De anno én is néztem munkaköröket náluk és meglepően jól fizet.
ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Igen,ha êjszakâs vagy ès 25 alatti 700at is kapsz.Sofőrök egymilla.
ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Mivel veszèlyes,ezêrt fizetnek ennyit.Turkàlsz a szemètben,mindenfêle oltâs nêlkül gondolom.
ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
az semmi, egy barber hetente megkeres egy milliót
ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Csodâs.Mind fèrfimelô.Nők hogyan kereshetnek meg ennyit?Normâlis melòval!
ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7: nagyon sok helyen előny, ha nő vagy. Pincér, HR, stb, ami igen is jól keres.


Szerintem felesleges ebből ilyen kérdést csinálni. Amúgy vagy gyanús, hogy ez kamu, amit az ismerősöm írt. Vagy egyszerűen keveri a bruttót a nettóval. De én meg IT-ban sem keresek ennyit, és pont most vagyok túl egy állásinterjún, ami a kérdésben említett összeget alig közelítené meg és elképesztően sokalták...


Szóval most lelkileg ott tartok, hogy megyek kukásnak, vagy bárhova...

ápr. 17. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"Csodâs.Mind fèrfimelô.Nők hogyan kereshetnek meg ennyit?"


Szaktudással... én mezei gazdasági diplomával nő létemre data analystként keresek 4 éves tapasztalattal bruttó 1,4 milliót amitől jóval jobban fizető társterületek vannak (Data Science, Data Engineer, AI stb...) ahol szintén sok a női alkalmazott a cégnél. De ezen kívül elmehetsz vállalkozóként fodrásznak, kutyakozmetikusnak, műkörmösnek a fővárosban vállalkozóként simán megkeresed az 1 milliót. Szakorvosként szintén... szóval ha neked nincs jó fizetésed az nem azért van mert nő vagy, hanem azért mert semmihez nem értesz és még lusta is vagy kitanulni bármilyen piacképes szakmát. Persze egyszerűbb siránkozni / panaszkodni, mint cselekedni úgyhogy meg tudlak érteni

ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!