Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Keresett már meg munkaadó...

Keresett már meg munkaadó álláshírdető oldalra feltöltött profil alapján?

Figyelt kérdés

Ismerős körben talán 1-2 ember van akit hívtak telefonon mert tetszett nekik a feltöltött profil, bemutatkozás a profession.hu-n.

Az összes többi vagy saját magának talált állást vagy kiment külföldre.

Van köztetek akit keresett már munkaadó hasonló álláshírdető oldalakon keresztül telefonon vagy más módon? Mert úgy veszem észre ez nem annyira jellemző. Mi a véleményetek?


ápr. 18. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengetegszer, minden munkámat így szereztem.
ápr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem biztonságos, és akkor tudnak vele visszaélni amikor csak akarnak. Ráadásul nem fordítanak figyelmet dolgokra amik alapvetőek lennének hogy tudják szűrni a munkavállalókat. Ami külföldön működik az itthon alig.
ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, mondjuk nekem csak Xinges meg Linkedines profil van...
ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Annyi megkeresést kaptam a linkedinen recruiterektől hogy szétspammolták az e-mail fiókomat, hozzáteszem hogy a legmagasabb végzettségem nem 8 általános és a tapasztalatomat sem az Isten háta mögötti vidéki zsákfalu coop boltjában szereztem árufeltöltőként mint az ismerőseid zöme, hanem piacképes végzettséggel, tudással és szakmai tapasztalattal rendelkezem.
ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lilluci27 ***** válasza:
igen
ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!