Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit dolgoztok egy nap?

Mennyit dolgoztok egy nap?

Figyelt kérdés
Irodai munka. Vannak akiknek tényleg annyi munkájuk van hogy ledolgozzak a napi 8 órát minden egyes nap? Nekem teljesen változó, van hogy ritkán tulorazom is, de általában nyugiban el tudom végezni a napi teendőket és van hogy napi 1 óra munka sincs. Na ez akkor kellemetlen ha épp nem home officeban vagyok 😀
ápr. 18. 16:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Én pl senior szoftverfejlesztő vagyok, nettó 1 milliós fizuval, azt egész nap nem csinálok semmit. Más meg megszakad ennek a negyedéért.
ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

8 órát vagyunk bent.


Ebből Kb 1 óra összesen a pisi-kaki-kávé-ebéd. Többi munka.

ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó egyeseknek... Amikor irodai munkám volt (nem mostanában) a 8-ból kb. 7 órát dolgoztam, a többi ebédidő és rövid cigiszünetek.
ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon max napi 2 ora munka full ho-ban. Senior cloud architect.
ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon változó.


Van, hogy turbó fokozatban dolgozom, van, hogy "munkaundorom" van, és csak teszek-veszek. A hó végére a kettő kiegyenlíti egymást, így jó dolgozónak minősülök. :)

Aki azt nem tudja megérteni, hogy egy ember teljesítménye változó, problémás vezető.


Ha az informatikai rendszerek nem mennek, akkor szinte egész nap csak nézzük egymást, vagy éppen rendezzük az aktákat.

ápr. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Napi 8-10 óra, de ez nem különösebben elég a meló elvégzésére.
ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Elozo helyen napi atlag 2-4 ora melo volt, mar nem tudtam, hogy ussem el az idot. Mikor beertem reggel csak neteztem mig jott a fonok, mikor delutan hazament megint csak neteztem. Ilyen-olyan indokokkal keringtem a reszlegek es epuletek kozott, hogy teljen az ido.
ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
plázás boltba vagyok telefonos..
ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13: Szintén és nem nagy bérért.
ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Napi 8 óra a munkaido. Aki napi 9-10et szeretne az nem engem keres, keressen tovább. Utasitottam mar vissza ajánlatot azert mert ő napi 8 helyett napi 9et akart. A szabadidőm az enyém nem mase. A napi 8at lelkiismeretesen igyekszem minél jobban ledoldozni de ennyi
ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!