Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy fogadta a munkáltatótok,...

Hogy fogadta a munkáltatótok, amikor hosszabb (több hónapos vagy akár egy éves) táppénzre kellett mennetek komolyabb betegség vagy baleset miatt?

Figyelt kérdés
Egyébként tisztességesen dolgozó emberként már több évnyi tapasztalatot letettél az asztalra, lehetett rád számítani mindig. Tehát nem egy munkakerülő emberről van szó.
ápr. 18. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem kértem a véleményét.
ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Engem kifejezetten vártak vissza, de én nem beteg lettem, hanem lesitteltek 26 hónapra.


Aztán 345 nap után kiengedtek, mert időközben kiderült, hogy amit "elkövettem", az nem bűncselekmény. Azonnali amnesztia, a büntetett előélet alóli azonnali mentesítés.


A melóhelyen meg tárt karokkal vártak vissza.

ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
3 hónapot voltam táppénzen, kulcs csonttörés és borda törés miatt. Mégis mit kellett volna, hogy szóljon?! Betegszabi után, vissza mentem dolgozni, mintha mi sem történt volna.
ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekelt a véleményük. Munkahelyet találni másikat, de életet és egészséget nem.
ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hogy fogadta? Táppénzen voltam másfél évig, amikor ez lejárt visszamentem dolgozni és folytattam ahol abbahagytam, beszámolót nem kértem a fogadtatásukról.
ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!