Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha alvajáró vagyok soha nem...

Ha alvajáró vagyok soha nem lehet pénzem?

Figyelt kérdés

Mivan ha alvajárás közben elutalgatom a pénzem.

A papír pénzt is tönkretehetem alvajárás közben.


ápr. 19. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
*sóhajt
ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak a beteg, lélektelen ember próbál szórakozni más ember gyermekkori problémájával. Ami az extrémen beteg szülőjének és a pszichopata testvérének volt köszönhető,meg egy szexuális ragadózónak és annak a verbális és fizikai bántalmazása miatt. Amit nyugodt, egészséges környezetben feldolgozott, és meggyógyult.
ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

*és azoknak a verbális és fizikai bántalmazása miatt.



Szórakozhatsz tovább is, de minden szórakozásodnál a nagyérdemű a valóságot megkapja.Ami nem a bántalmazott félre nézve szégyen, hanem a bántalmazókra, akiknek börtönbe lett volna a helyük a sok gyalázatért amit elkövettek egy gyermekkel szemben.


Hajrá.

ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Addig orvendj mig alvajaras kozbe meg nem esznek a krokodilok
ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krwkco ***** válasza:
28%

"Ha alvajáró vagyok soha nem lehet pénzem?"

Alvajárás közben vannak bizonyos korlátok. Egyéntől függően csak bizonyos rutintevékenységek mennek.

Ennek tudatában kell megelőző intézkedéseket tenni: pl. a pénztárcát számkódos pénzkazettába helyezni. Az átutaláshoz szükséges szoftvereket kóddal védeni. Vagy az eszközöket elzárni. Esetleg úgy, hogy más ismeri a kódokat vagy teszi el a kulcsot.

ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Teljesen bevagyok szarva, mert rájöttek, hogy alvajárok.


És úgy átgondoltam, hogy milyen hülyeségeket csinálhatnék.

ápr. 19. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja nekiallsz tozsdezni almodba es milliomos leszel?
ápr. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!