Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen másodállást lehetne...

Milyen másodállást lehetne Budapesten végezni ezekkel a kondíciókkal?

Figyelt kérdés
Olyan munkát keresek, amivel napi 2-3 óra munkával, havi nettó ötvenezer forintot lehetne keresni. Szinte bármit elvállalok a nehéz fizikai munkát leszámítva, régen azt is csináltam, de már nem bírom. A lényeg, hogy önálló munka legyen, mondják azt, hogy "- Nesze, csináld!", nekem meg szólnom kelljen, hogy kész. Egyetemi diplomám is van, ezért olyan is érdekel, ahol ez feltétel. Köszönöm az ötleteket!
ápr. 19. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Vèrplazma adàs
ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Takarítás szóba jöhet? Én pl. ruhüzletet takarítottam, reggelente 7-9-ig. Ha a hét minden napján mentem, 90 ezer ft körül kaptam, bejelentve. Most heti 4x3 órában hirdetik ugyanennyiért.
ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen a takarítás is érdekel. Azt még bírom az ízületeimmel.
ápr. 19. 23:12
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

"Egyetemi diplomám is van"


Jó de milyen? Rohadtul nem mindegy, hogy egy mérnökinformatikus vagy egy szabadbölcsész diploma... bár ilyen készséggel, hogy a kérdésben azt sem voltál képes specifikálni, hogy mihez értesz / milyen tapasztalatod van vélhetően valami értéktelen büfészakos fossal rendelkezel amivel még teljes állásban sem kellesz sehova, nemhogy mellékállásban...

ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos már csak lejárt hirdetésként találom, de elég sokszor szoktam látni.

Van a fb-on is takarító csoport, ott is fent szokott lenni és még sok hasonló is.


[link]

ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
67%

4, Ezt a "büfészakos diploma" dolgot azok a hozzád hasonló irigy vesztesek találták ki, akik még a szakmunkásképzőt is nehezen tudták befejezni. Nekem "büfészakos" diplomám van. 660 ezer a nettóm. Mutassam? Plusz itt van ez is.


[link]

ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ötszázezer a nettóm jelenleg nekem is a szintén "büfészakos" diplomával, én is szívesen megmutatom. Nem értem, hogy miről beszél a négyes, ahány évfolyamtársam van a "büfészakról" jobbnál jobb állásokban van mindegyik. Nem is azért keresek másodállást, mert nem tudok megélni, hanem mert rengeteg a szabadidőm a "büfészakkal" kapott munka mellett.
ápr. 20. 11:15
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
#6 #7 Nekem viszont nem büfészakos végzettségem van, hanem piacképes és a nettóm több mint a kettőtöké összeadva ;) Bruttó 1,8M + cafi + HO támogatás + negyedéves prémium amit ha leosztok a nettóm 1,5M feletti egy FinTech cégnél kiberbiztonsági mérnök pozícióban és ha akarok cégen belül vállalhatok extra shifteken release idejére ami többet fizet mint ilyen-olyan csicska munkák mint amiket kerestek másodállásnak mert csórók vagytok az alacsony egzisztenciájú végzettségeteknek köszönhetően. Csak annyit tudok mondani, hogy tanulni kellett volna nem kamu szakot végezni, mindenesetre enjoy & have fun a wc pucoláshoz másodállásban 👌😎
ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
8, Mutass már a netbankodról egy képet, az utolsó munkabér utalásodról! Csak mert láttam már itt egy hasonló vesztest, aki hasonlókat írt, de mikor többen kértük, hogy mutassa meg, akkor láss csodát, ghostingolt. Meg aki ugye leír egy ilyen értelmetlenséget, hogy "alacsony egzisztenciájú végzettség", lefordítva "alacsony megélhetésű végzettség" (Ugye, hogy értelmetlen!), arról azért nehezen hiszem el, hogy bruttó 1,8 millió a jövedelme, plusz cafi. Bár előre megírom, vagy ghostingolni fogsz, vagy kitalálsz valami ócska kifogást, hogy miért ne kelljen megmutatnod az utolsó munkabérutalásod képernyőfotóját!
ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
90%
#8 Nincs neked semmilyen piacképes végzettséged, ha igen, akkor azt is mutasd, +1 a bankszámlára! Ha lenne értékelhető végzettséged, akkor nem írnád, hogy büfészak, mert olyan nincs. Ott a cikk, ami #6 berakott, bármilyen diplomád van, jól keresel.
ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!