Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mérlegképes könyvelőként jól...

Mérlegképes könyvelőként jól meglehet élni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom annak tanulok tovább!

Érdekelne a véleményetek, hogy abból jól meglehet élni?

Esetleg valaki könyvelő? Ha nem titok mennyit keres?

Azt hiszem Budapesten szeretnék elhelyezkedni, megéri? Vagy eltudnék helyezkedni pesten?

Minden vélemény szivesen fogadok!

Köszönöm


2009. okt. 31. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a jól fizető állások közé is tartozhat, amennyiben pld. főkönyvelő lesz belőled, vagy akármilyen vezető beosztású pénzügyes, vagy könyvelő. De maradhatsz sima könyvelő. Bér nagyon változó, attól függ, milyen cég, milyen beosztás. Úgy nagyjából 80 ezertől 300 ezerig (nettó).


Ebben amúgy az a jó, ha megunod a kötöttséget egy cégnél, akkor saját vállalkozásban, otthon is tudod csinálni, és nem függsz senkitől.

2009. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És te könyvelő vagy?:)
2009. okt. 31. 10:27
 3/8 anonim válasza:
hát ha ez a példa segít.. nagynéném m.könyvelő, nincs családja, csak a munkájának él, cégnél dolgozik és sz*rrá keresi magát... anyukám szintén az, ő maszekba nyomja, foglalkozik a családjával is és hát nem mondanám, h sokat keres:S
2009. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát arra célzol, hogy maszekba nem éri meg?
2009. okt. 31. 10:30
 5/8 anonim válasza:
inkább arra, hogy ha rendes családot akarsz akkor nem éri meg... persze ez attól is függ, h a férjed mennyit keres:D mert pl nálunk anyukámnak nem kell napi 24 órát dolgoznia, mert apukám elég jól keres, tudják fizuzni nekem az egyetemet, meg a másfél éves húgom se két fillér.. de sztem a család és a 300E-t kereső könyvelő nem fér össze:S
2009. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel minden cégnek szüksége van könyvelőre, ezért valószínűleg nem gyakran leszel munkanélküli, úgyhogy meg lehet belőle élni. :-)
2009. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

könyvelőként jól lehet keresni, de rengeteget kell dolgozni, és főleg, folyamatosan utánajárni a változó szabályzatoknak.


ha jó könyvelő vagy, sokat tudsz keresni. egyébként meg ha tényleg jó vagy, tovább tudsz menni könyvvizsgálónak, és azzal tényleg nagyot lehet szakítani.

2009. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem vagyok könyvelő, de pénzügyes vagyok egy cégnél, és szoros kapcsolatban vagyok a mi, és más cégek könyvelőivel is.
2009. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!