Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » GYED illetve GYES alatt...

GYED illetve GYES alatt milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Értem ezt munkára(mit dolgozhatnék mellette),vagy tanfolyamra,főiskolán vannak-e kedvezményeim..stb.

Vagy ha a gyerekemet bölcsibe szeretném adni,akkor hogyan csináljam,hogy több pénzem legyen!

Remélem,érthetően írtam!

Köszönöm a segítő válaszokat!


2010. okt. 27. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyed folyósítása mellett a -szerzői jogok alá eső tevékenységek kivételével- díjazás ellenében semmilyen munkát nem lehet végezni. Gyes mellett jelenleg még akár 8 órában is lehet dolgozni. Vannak hírek arról, hogy ez valamikor változni fog, de részleteket még nem lehet tudni. A felsőoktatásban a gyeden, gyesen lévők tandíj mentessége jó pár éve megszűnt már, csak a felvételin jelent plusz pontokat a dolog.
2010. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
GYED mellett semmi, gyes mellett lehet állásod. Fősulin a beiratkozásnál kapsz plusz pontokat, de szerintem ez elenyésző segítség...
2010. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!