Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden a Mizo-hoz pl....

Szegeden a Mizo-hoz pl. gyártásközi ellenőr, dokumentum koordinátor munkakörbe van értelme beadni a pályázatom az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
A munkakörök feladatai egyik esetben sem tűnnek megugorhatatlannak leírás alapján. Viszont nem ismerem a docPortal-t és nincs releváns szakmai tapasztalatom, sem élelmiszeriparban, sem gyárban nem dolgoztam korábban.

ápr. 17. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
12 óra két műszak hétfő-vasàrnap minden ünnep karàcsony szilveszter stb.. alatt folyamatos munka.
ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván nem egy álommeló, de ha más nincs, a 12 órázás és ünnepnapon való dolgozás nem borzaszt el, egyedül az éjjelt nem tudom, már ha ezekben a munkakörökben menni kell, hogy azt hogy bírnám.

A kérdés inkább arra irányult, hogy releváns tapasztalat, meg az elvárt program ismerete nélkül van-e értelme próbálkozni vagy alapból kuka a jelentkezésem?

ápr. 17. 13:57
 3/4 anonim válasza:
Egy betanított munkára ott sem kell tapasztalat. Egy droidot keresnek nem túl sok pénzért. Amire te akarsz jelentkezni az egy FÉL lépcsőfokkal magasabb. Az már egy betanított droid. 😁 Lehet oda akarnának tapasztalatot, de ha senki se jelentkezik, lehet te is jó leszel nekik. Szerintem add be az önéletrajzod, legfeljebb nem keresnek meg. Veszíteni nem fogsz.
ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Épp ezért, mert egy kicsit jobb, lehet többen jelentkeznek és van miből válogatni, errefelé nem dúskálunk az állásokban, tuti van bőven jelentkező.

Amúgy erre jutottam én is, legfeljebb nem hívnak be, ha nem felelek meg.

ápr. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!