Nem találok munkát?

Figyelt kérdés

A szüleim tartanak el.


Hetente 20-30 állásra adom be a jelentkezésemet.

Az önéletrajzom friss és tartalmilag formailag rendben van, sok időt szántam rá.


Egyébként 28 éves nő vagyok.


Nagyon el vagyok keseredve mert még csak vissza sem szólnak a munkahelyekről. Egyébként kelet magyarországon keresek állást.


Helyileg Nyíregyháza - Debrecen jöhet szóba.


Van diplomám, de most nem azzal keresek állást, csak szeretnék gyorsan elhelyezkedni, hogy legyen keresetem, mert már nagyon leterhelem a szüleim azzal, hogy ennyi idősen el kell tartaniuk.


(Volt korábbi munkahelyem, de az megszűnt)


Valakinek valami ötlet?


Valami álláskeresési stratégia, amivel még esetleg nem próbálkoztam?


Tippek motivációs levéllel kapcsolatban? hogy egyáltalán azt elérjem, hogy behívjanak interjúra.


Nagyon örülnék minden ötletnek!



febr. 13. 04:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Szerencsi vagyok sokkal rosszabb a helyzet 1-év skatulya itt nálunk alaphangon mire munkát találok. Még a volt szerencsi csokigyárba ma már Nestlbe is csomagoló munkára mivel nincs ismerősöm 8-hónap volt bekerülni, és addig onnan kerestem a munkát .

Miért nem mész el addig más munkakörbe , nyíregyen azért szép számmal van munkahely . Addig is dolgozol és nem otthon vagy .

febr. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha be se hívnak interjúra, akkor szar az önéletrajzod vagy olyan helyekre jelentkezel, amihez közöd sincs.


Motivációs levelet meg a kutya nem olvas.



Küldd át az önéletrajzod privátban, minden személyes adatod nélkül és átnézem neked!

Ill. írj pár példát milyen pozíciókra jelentkezel.

febr. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

1. Nézesd át az önéletrajzod szakemberrel


2. Keress mégiscsak a végzettségednek megfelelőt


3. Vállalj be egy költözést

febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek a kettessel, küldd át neki a CV-det hadd adjon tanácsot, vagy nekem is küldheted. Azt se írtad meg, milyen szektorban keresel milyen munkát.
febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

Hogyha több diplomával jelentkezel olyan pozícióra, ahol nem elvárás, hátránnyal indulsz, mert azt feltételezik rövidesen le fogsz lépni. Helyedben szakmai képzettségednek megfelelően keresnék munkahelyet, akár az ország más részén is, amennyiben van lehetőség heti pár alkalommal otthonról dolgozni.


Az önéletrajzodon mindenképpen módosítani kell, ha heti 20-30 helyről sehonnan se jeleznek vissza, gondolom már hónapok óta...

febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%

Hát, aki most Debrecenben nem talál munkát - és nem síoktató vagy hajóskapitány - annál más bajok vannak!

Kb. 3 hete voltam Debrecenben, még a villamosokon, trolikon, úton-útfélen álláslehetőségekét reklámoznak!

Tényleg lehet hogy valamelyik jelentkezési módszereddel van baj, mert 20-30 helyről biztos hogy visszaírnának ilyen nagy kereslet mellett!

febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Pályázz releváns helyekre. a kérdésből pont semmi lényegi információ nincs arra vonatkozóan, miért nem vagy sikeres.
febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Látszik, hogy nem vagy filippino vagy indiai esetleg paki.
febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
33%
Hat 28 éves lányként mindig van lehetőséged pénz keresésre...
febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
#1 Szép számmal? Igen, specifikus munkák akadnak, de "átlag" munkák csak elvétve, és arra is százával vannak a jelentkezők, szó szerint. MÁV-hoz is volt hogy levették a hirdetést és telefonos érdeklődésre elmondták, 120 önéletrajz érkezett be két nap alatt... Szóval kutyakemény állást találni. Egy Nyíregyháza közeli lakóhelyű munkakereső...
febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!