Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magánszektorban azért ma már...

Magánszektorban azért ma már mindenhol többnyire jó fizuk vannak?

Figyelt kérdés
Lehet itt olvasni többektől is arról, hogy egyszerűbb irodai munkával 500 ezret keres. Szóval cégeknél ma már jól lehet általában keresni, függetlenül attól, hogy kisebb vagy nagyobb cég, és hogy hol van az országban az is mindegy?
máj. 14. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Dehogy. Én debreceni vagyok, itt sokan keresnek még most is 180-200 ezret, eladók a Coopban meg kisebb üzletek alkalmazottai, ilyenek.


De irodai munkánál is 250-300 a jellemző, a 4-500 ezer errefelé már informatikus diplomás bér.

máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Bruttóról beszélünk, vagy nettóról? Bruttó 500-at simán meg lehet kapni egy normális irodai melóval. Igen, Debrecenben is. Informatikusként meg max azok keresnek vacakul, akik állami szervnél dolgoznak vagy valójában nem értenek semmihez. De egy szoftverfejlesztő még junior szinten is fel nem fog kelni bruttó 700 alatt, seniorként meg bruttó 1,5 millió is megvan, Debrecenben is.
máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es, te debreceni vagy, vagy ezt csak úgy gondolod? 😃
máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Itt születtem, itt élek 40 éve.
máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Termeszetesen fugg a helytol... De kb 10-20 szazalek lehet a kulonbseg, szoval nem eget vero
máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Bárki megkeresi 500 at de ez még nagyon távol áll a jó fizutól.
máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt Szegeden irodai munkákra a minimálbérnél vagy garantált minimálbérnél többet nem ajánlottak az interjúkon.
máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!