Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » UNIYOU app-el van már valakine...

UNIYOU app-el van már valakinek tapasztalata? Minden gördülékeny? Vállalt már valaki róla munkát?

Figyelt kérdés

máj. 26. 14:08
 1/1 anonim válasza:
Én most próbáltam regisztrálni sokadik alkalommal, mert nem küldi el a szükséges SMS-t a továbblépéshez, de chates ügyfélszolgálaton leírták a kódot, tudtam továbbhaladni. Ugyanakkor egyből egy csomó szerződést el kell fogadni és azonosítani magad, lefotózgatni a dokumentumokat, stb. Szerződéskötés egyből, és valami havidíj mobilbankolásra, pedig én csak diákmunkákat szerettem volna böngészni. Szóval ez nem tetszik és nem tartom jó ötletnek. Ez nem sima iskolaszövetkezeti belépés, így inkább hagyom.
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!