Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek alza.hu tapaszta...

Van valakinek alza.hu tapasztalata? Itt vennék VGA kártyát. Garanciális ügyintézés mennyire gördülékeny?

Figyelt kérdés
Vásároltam már itt, de nagyobb összeget soha nem hagytam itt, és 2x megfontolja az ember. Hallottam én már olyat aki azt mondta hülye aki náluk vásárol pc alkatrészt.
2019. jún. 13. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

alza nagy cigány garanciális ügyintézés tekintetében. Olyan mint PCX, csak addig jó amíg olcsón megveszed tőlük, de ha gariztatni kell, az egy jóféle kálvária (amit meg nem értek, mert ha gond van akkor az adott márka szakszervizébe kell csak tovább postázniuk te meg kivárod azt az X hetet, amíg a hivatalos szervizben megoldják vagy adnak újat, ezen miért jó nekik pattogni).


Ha gép alkatrészt akarsz jó garanciális ügyintézéssel, akkor compker, ipon.

2019. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alza a szállítás előtt beledobaltak ossze vissza a tányérokat, és persze össze lettek törve, igy kapta egyik ismerosom. Tobbe nem rendel onnan.
2019. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!