Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor éjszakások vagytok...

Amikor éjszakások vagytok akkor hogy alakul a napotok?

Figyelt kérdés
Mikor fekszetek le aludni?Mikor keltek fel?

#munka #munkahely #3 műszak #Éjszakás hét
máj. 27. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szarul és fáradtan.
máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miután hazaértem, le is fekszem fél órán belül és alszok délután 2-3-ig.

Kivéve ha elkezdenek fúrni a szomszédban délelőtt...

máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor a munkaidőben alszom ki magam.
máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 boredfrombp válasza:
100%
Amikor éjszakás voltam 2-4-ig aludtam, utána alig maradt időm bármire is, már mehettem is vissza dolgozni. A napközbeni ügyintézés nagyon nehézzé vált, és ugye hétvégén sem megy olyan egyszerűen az átállás.
máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön el sem bírok aludni cssk 8 fel 9 körül és délben vagy egy körül már fenn is vagyok.Mosott sz@r vagyok de est 5 körül még alszok egy 45 percet és utána ok minden.
máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:

Mit mondjak? Hihetetlen lesz,amit átéltem. Inszomniában szenvedtem évtizedekig. Mondom szenvedtem, de tudj' isten, valahol élveztem is,hogy amíg más az élete harmadát átalussza, nekem sokkal több mindenre van időm. Mi 12 óráztunk, tehát egy műszak 6-18-ig, vagy 18-6-ig tartott. Én ha tehettem, elcseréltem a nappalos műszakomat éjszakásra. (Mindig volt, aki örömmel átadta.) Egy napom ezután úgy festett, hogy hazamentem reggel 6-kor, 8-9 -ig aludtam, aztán bérelt és saját földjeimen kihasználtam a fizikai aktivitásomat, amire a munkahelyen nem volt szükség. Közben a házamat is építgettem, és ezekhez mind jobb volt, ha napközben vagyok otthon.

Persze ez nem volt az egészség záloga, és biztosan belejátszott, hogy 25 éve, azaz 40 évesen rokkantosítani tudtam magam.

máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sz@rul. :( Csak alkalmanként vagyok éjszakás, kb. reggel 7-ig. 8-9-nél előbb nem tudok elaludni és délután 2-3 körül kelek fel, de nagyon nem esik jól.
máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!