Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok ahhoz jogszabályt,...

Hol találok ahhoz jogszabályt, hogy közalkalmazottként 2 évre csökkenthető a fizetési kategoriák közti várakozás?

Figyelt kérdés

"A 17 közalkalmazotti besorolási fokozatról érdemes tudnunk, hogy egy fokozatot alapesetben 3 évente lehet előre lépni (nem csak a közalkalmazottként eltöltött idő, hanem az annak minősített egyéb jogviszony is beszámítható). A fizetési fokozatok közötti várakozási idő 2 évre csökkenthető, amennyiben a dolgozó alkalmas/kiváló minősítéssel rendelkezik, illetve további 1 évvel csökkenthető a közalkalmazotti besorolás várakozási idő, ha a dolgozó hivatali vagy miniszteri kitüntetésben részesül."


[link]



#közalkalmazott #jogszabály #fizetési fokozatok
máj. 27. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az jelent bármit neked?

Nincsen a kategóriák közt pénznövekedés.


Legalább a garantált bérminimum jár minden szellemi munkakörben.

Fölötte csak ha ki tudod alkudni valahol.

De a törvény még az inflációkövetést sem biztosítja.

Én is voltam béremelés nélkül 9 évig egy helyen.


[link]

máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kozben meglett 1992.évi XXXIII. Tv 65.paragr. asszem 3.pontja


Felterjesztettem az igazgatónknak, hogy említse meg az államtitkárnak.

(Mondjuk kicsit mosolygott az igi rajta.., de mindegy.)

máj. 27. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!