Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon végezhető munkát...

Otthon végezhető munkát keresek (már több mint egy éve) ami nem átverés és nem igényel nagy befektetést. Létezik ilyen munka?

Figyelt kérdés
Félre ne értsen senkit nem lustaságból, csak azért mert beteg gyereket nevelek és már nem bírjuk anyagilag.
2010. márc. 30. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos ilyen munka nincs...
2010. márc. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én otthon csinálok ékszereket gyöngyökből.A gyöngyökért nekem kell elmennem,de amikor kész vagyok ők jönnek érte..nem sok pénzt kapok,de a részmunkaidős állásom mellé nagyon jó kiegészítés...de nem hirdetés útján "találtam"meg a munkát..Egy kedves ismerősöm foglalkozik evvel(vagyis árul mindenféle ékszereket,kellékeket),és ő kérdezte,hogy nem lenne-e kedvem ilyesmit csinálni..Ezért nem becsapós,mert ő fizet ki mindig akkor amikor viszi az ékszereket...

Talán neked is valami ilyesmi lehetőséget kéne keresned.Hátha van valaki akinek szintén jól jönne ilyen segítség,és fizetne is érte...

2010. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a fősuli mellett dolgoztam egy biztosítónak. Adtak telefonkártyát és címeket, ügyfeleket kellett hívnom és időpontokért kaptam pénzt. Jó meló volt. Nem könnyű, de jó!
2010. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
64%
Én tudok neked ajánlani 3-at ami igaz nem 100ezreket ad csak kisebb összegeket de több mint a semmi a kereset teljesítmény arányosan van.Volt hogy csak 5-6ezeret kerestem volt hogy 10-20ezret.Ha érdekel irj privit.
2010. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Kevés, ami valódi munka és aránytalanul alacsonyan fizetik meg szerintem.


Végzettséged? Fordítás, gépelés, otthoni titkárnő? Szakdolgozat írásért is elég jól fizetnek. Pelenkacsomagolás? Anyukám csinálta egy időben, de nem fizették túl. És sajna már a tel.szám sincs meg hozzá, de esetleg érdeklődhetsz pelenkát forgalmazó cégeknél (olcsók, nem a márkások).


Én a 10 hónapos lányommal vagyok itthon, utazási kártya értékesítéssel foglalkozom, nagyon jól fizet, és tulajdonképpen otthonról is végezhető.

A lényege, hogy a kártyával akár két család is világszerte utazhat 50-80% kedvezménnyel és nem putri helyekre, hanem a nagy utazási irodák Magyarországon nem elérhető ajánlataival

Pl. Balaton, 4*, 5 éj, 2 felnőtt és 2 gyereknek félpanzióval 9405 Ft/fő/5éj.

Én ezt csinálom, itthonról lebeszélem az időpontot a találkozóra és az igazgatóm letárgyalja. Vagy a férjem. Ha muszáj, és az illetővel szemben úgy érzem megtehetem, viszem a gyereket is.

2010. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Milyen végzettséged van?
2010. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

03-31 11:35-nek..

Tudnál nekem írni nyaralási ajánlatot a Balatonra?

Engem érdekelne a dolog..

2010. ápr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gépíró,szövegszerkesztő, valamint pénzügyi ügyintéző, képesített könyvelő és nem utolsó sorban vámügyintéző.
2010. ápr. 5. 17:26
 9/12 Jázmin_ válasza:

Szia!


Négy hónapja találtam egy fizető otthoni munkát. Nem kell befektetni semmit (hajam kihullik az olyan oldalaktól...).

Gépelésről van szó. Jómagam hétköznaponként napi 2-4 órát gépelek este, ez havi $50-$60-t jelent. Nekem jól jön, időm van rá.


Kell hogy tudj angolul, és egy minimum 50-60 szó per perces gépelési sebesség.


Ha érdekel, írj privátban, és küldöm az információt.

2013. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszadónak van igaza : ilyen munka NEM létezik. Ami van, az mind átverés meg MLM, egyiknek sem szabad bedőlni.
2013. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!