Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bedolgozói, otthoni munka?

Bedolgozói, otthoni munka?

Figyelt kérdés

Babám mellett(mikor alszik)szeretnék egy kicsit dolgozni,nem jönne rosszúl egy kis konyhapénz.

Mit ajánlotok?

Bevált már valakinek az otthoni munka?

Én csak gyest kapok.


2010. nov. 10. 21:18
 1/10 anonim válasza:
Miért csak gyest?
2010. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem ilyen nincs...vagy átverős:( Ha valaki tud valamit engem is érdekelne
2010. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Igen, ahogy feljebb írták, nagyon sok esetben ezek a bedolgozós munkák átverősek. Elmész a munkáért, és be kell fizetned 5000 forintot regisztrációs díjként. Aztán majd próbálnak beszervezni hogy Te is lehetsz ilyen "munkaközvetítő", csak az a lényeg hogy be kell szedni a reg.díjat az emberektől. Nincs természetesen semmilyen munka, de ha más embereket ugyanígy lehúzol, akkor a negyedik-ötödik után ez már nem fog zavarni...

ezzel jönnek sok helyen, nagyon kell vigyázni...

2010. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért kapok csak gyest,mert a baba születése elött külföldön dolgoztam.

Sajnos a legtöbb othoni munka átverés.Ahol regisztrációs díjat kérnek ,az már gyanus.

Arra lennék kiváncsi,van-e valaki akinek mégis sikerült.

2010. nov. 10. 21:34
 5/10 A kérdező kommentje:
otthoni
2010. nov. 10. 21:35
 6/10 anonim válasza:

Olyan internetes munkát tudok, ami valós, hiszen én is ezt csinálom.

Saját terméket készítesz, csinálsz neki weboldalt és azon értékesíted. Meg lehet tanulni. Én havi kb 30E-t keresek vele hivatalosan. De sokkal többet is lehet, csak munka mellett eddig alig volt időm, de már lassan 3 éve csinálom. Ha kíváncsi vagy írj privit.

2011. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

OFF


Bocsi, h nem a kérdésre válaszolok!! Engem is érdekelne otthoni munka a kisfiam mellett. Utolsó válaszoló, hogy működik az a meló, amit te is csinálsz? Engem is érdekelne! Előre is köszönöm, ha írsz 1 kicsit róla!!!:)

2011. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Én közben elkezdtem készségfejlesztő játékokkal foglalkozni. Ha érdekel, írj privit.

2011. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de nekem is leírjátok azt az internetes munkát ? vagy amit még tudtok :)
2011. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valamilyen terméket kell kitalálnod, amire van igénye az embereknek. Ezt egy kis piackutatással meg lehet tudni mi lehet az. A termék lehet bármi, amihez értesz: írsz egy letölthető könyvet, online tanfolyamot tartasz, egyedi ékszert készítesz, egyedi ruhát varrsz, különleges lakásdekort készítesz, bármi ami eszedbe jut. Persze ha árulsz tudnod kell számlát adni, úgyhogy legalább másodállásban vállalkozónak kell lenned, az viszont nem jár költséggel, mert a fizetnivalókat már a munkahelyeden megfizetik. Bővebb infó: [link]
2011. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!