Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországi munkára szállás...

P.Pityu kérdése:

Németországi munkára szállás és bejelentés árak?

Figyelt kérdés
Dolgozni mennénk, hivatalos bejelentkezési lehetőség is van.Fejenként havi 290 Euroért van a szállás, és havi 200 Euro/főért betársítanak egy cégbe.Reális ez?
2010. nov. 10. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet hogy van ilyen de én még ilyenről nem hallottam.Én kint dolgozok 8 éve de a pénzemből nem vonnak le semmit.Lakást bérel a cég 400 Euróért 4 főre de nem vonják le a pénzemből.A nagyobb városokban ez kicsit több lehet.Mi az hogy havi 200 Euró/főért betársítanak egy cégbe?
2010. nov. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 e-ditta válasza:

Ez nagyon becsapás-szerü: a szálláslehetöség elég olcsó - ennyiért általában csak nagyon lepusztult lakást adnak ki.

Az meg, hogy NEKED kell befizetni... ITT Németországban olyan tisztességes munka NINCS, amihez be kellene adni ELÖRE pénzt.

Egyébként meg egyetlen cég sem vesz fel valakit társnak internetes ismeretség alapján - szerintem igencsak ráfizethetsz.

2010. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek elég kamu szaga van..A szállás nagyon olcsó, ki tudja milyen lakás az. Meg ez a 200 euróért betársítanak..hát egyértelmű átb@szás. Pláne ha még előre is kell valamit fizetni, valamilyen díjat akkor meg pláne!
2010. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Részleteket holnap tudok majd meg.A szálás szerintem nem lakás, hanem szállón szoba.A céghez bejelentést sem tudom hogy milyen cégformában hogyan akarják,de nem alkalmazottnak.Ezt azért javasolták, hogy új vállalkozóként ne kelljen 3 hónapot várnom az adószámra,és ne kerüljön nekem 600 Euróba.A 200 Euróval beszállok a könyvelési és a cégfentartási dijakba.

Ha vállalkozóként dolgozom 10 Eurós órabérért abból adó még jön le?

2010. nov. 11. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én gyanakvással fogadnám az ilyen ajánlatot.Elég bonyolultul hangzik.Ha előre kérnek pénzt akkor biztos átverés,de ezt gondolom Te is tudod.Legyél óvatos az ilyen ajánlatokkal.
2010. nov. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is átvágás az egész,ha előre kérnek pénzt. Úgy tudom,ha munkát ajánlanak,az első haviból szokták levonni a közvetítési díjat.
2010. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mär nemetorszägbol irok.A szälläs munkässzälläs havi 260 Euro,amit elore kell fizetni.Ebbe nincs ätveres,^190Eurot kifizettem a jogäsznak, hogy bekerüljek a GBRbe,ami egy vällalkozäs tomorules forma,ami otthon nincs.

Nem tünik ätveresnek,de fizetest meg nem kaptam..

2010. nov. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!