Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az a foglalkozás, ami...

Mi az a foglalkozás, ami jövedelmező a mai világban vagy jövedelmező lesz 4-5 és múlva?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, most fogok érettségizni és elképzelésem sincsen afelől, hogy minek menjek tanulni, mert szinte minden érdekel, mindent szívesen csinálok...mindenhez van szívem. :) altalában ha belekezdek valamibe 110%-kal benne vagyok és teljes szívemmel csinálom, legyen az bármi.

az fontos, hogy nagy karriert érhessek el...jó a kommunikációs képességem, talpraesett vagyok, szeretek nyüzsögni, nagyon hamar tanulok, mindig mosolygok, jó megjelenésű és intelligens vagyok.jó a szépérzékem, szeretem a szép dolgokat. nagyon szeretem az állatokat, agrárvonalú iskolában tanulok. pl ilyen munkákat képzeltem el: lakberendező, stylist, divattervező, lovas-túravezető, belovagló, állatorvos, phszichológus, kerttervező, állattenyésztő, színésznő...szóval elég vegyes... meg szeretnék élni belőle...az nagyon fontos.és a karrier. próbáltam keresni pályaválasztási tanácsadót, de ők általában azt derítik fel, hogy kinek milyenek a képességei és kinek milyen foglalkozás testhezálló. de azt nem mondják, hogy a munkaerő piacon mi az a foglalkozás, amivel pénzt lehet keresni.


2010. nov. 16. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatorvos jól hangzik. A színésznőt inkább felejtsd el, nem lehet belőle megélni. Bár nem tudom milyen a családi háttered, ha szüleid gazdagabbak, akkor mehetsz akár annak is.
2010. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én 20/F vagyok...


Szívesen beszélgetnék veled a témával kapcsolatban, beszélhetnénk msn-en vagy e-mail-ben???

2010. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aminek ma és a jövőben is jövője lesz, az a pénzügy, azon belül is a megtakarítások. Hogy miért (is) mondom ezt, arra küldök egy linket: [link]

A jövő gyors, megbízható, gyors és igazságos szisztémája pedig a többszintű értékesítés. Ezt nagyon sok cégnél alkalmazzák, olyan céget érdemes keresni, ahol az alap, kozmetikázatlan szisztémát alkalmazzák, s lehetőleg a pénzüggyel össze is jöjjön. Én ilyennél dolgozom, ha érdekel mondok részleteket.

2010. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Walter_Dornberger válasza:
Teljesen mindegy, mihez kezdesz, de ha valamit elkezdtél azt csináld végig, teljes szívből, akár összeszorított fogakkal minden nehézségen át, és biztosan sikeres lesz! A siker titka az, hogy légy elszánt, céltudatos, és soha ne add fel. Aki feladja lemarad, kimarad. Sajnos ez manapság ilyen egyszerű.
2012. máj. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!