Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Start Kártyát a második...

Jr.Barnabás kérdése:

Start Kártyát a második munkaadóm is felhasználhatja?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet: mondjuk decemberben megkaptam a Start kártyát, leadtam az első munkahelyemen, majd kilépek és januártól másik cégnél dolgoznék. Ebben az esetben a második cég is jogosult a Start kártya kedvezményeire? (és akkor értelemszerűen a két éves érvényességi időn belül bármelyik -harmadik, negyedik és így tovább- munkahelyem?)
2010. dec. 8. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ.;)
2010. dec. 8. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
de nem ám. az enyém is próbálta.
2010. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyszerű :D, akkor még mindig teljes a sötétség. Pedig próbáltam átböngészni az ide vonatkozó jogszabályokat de sehol sem találtam választ a kérdésemre.
2010. dec. 8. 20:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezen oldal szerint érvényesíthetem [link] Természetesen még mindig várnám a válaszokat, nem sikerült teljesen megnyugodnom.:)
2010. dec. 8. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Fenntartom a véleményem, mert ilyen tapasztalatom van. Esetleg menj be és érdeklődd meg ezt az apehnál. Már csak azért is, mert mostanában rengeteg munkával kapcsolatos változtatás volt, lehet, hogy ezt is érintette.
2010. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!