Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dipolmácia érzékkel rendelkező...

Dipolmácia érzékkel rendelkezők GYERTEK SEGIIIITENNI LéGYSZIVES jah és a kérdőjel:?

Figyelt kérdés
az a rövid történet, hogy elmentem egy cegvezetővel tárgyalni Dublinba, minden frankó volt, azt igérte jelentkezik. adtam neki névjegykártyát is meg minden. AZtán nem jelentkezett. írtam az asszisztensének, aki válaszban írta, hogy jaj épp üzleti úton van, de majd ha visszatér úgy ír h csak na. na ez nem történt meg. nem tudom hova tegyem, mert mondhatta volna legalább 6 alkalommal, ha nem volt szimpatikus amit vittem. sőt, ugye nem adott volna a találkozó végén mobilszémos névjegykártyát sem. szóval mit tegyek? nem akarok nyomúln i, de szeretném ha történne valami.
2010. dec. 13. 10:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!