Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék néhány értékes...

Hogyan tudnék néhány értékes kapcsolatra szert tenni ezen a rendezvényen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lesz egy nagyszabású rendezvény (konkrétan nem akarom megnevezni), amin az adott terület "krémje" jelenik meg. Én is ott leszek a rendezvényen, de mint dolgozó. Mivel az adott területen szeretnék dolgozni én is, ki akarom használni az alkalmat és kapcsolatokat szeretnék építeni.


Egy kitalált példával próbálom érzékeltetni a problémát.

Kezdő, amatőr filmes vagyok és ott leszek az Oscar díjátadón, de mint pincér. A legismertebb színészek, producerek, rendezők mind ott vannak, akikkel valamilyen módon jó lenne kapcsolatba kerülni, valahogy felhívni magamra a figyelmet. Mivel azonban pincér vagyok, dolgoznom kell, ezért nehezen megoldható, hogy kapcsolatokra tegyek szert. Hogyan csináljam?


2010. dec. 15. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsolatteremtés ki fog merülni abban, hogy pezsgőt kérnek tőled vagy megkérnek, hogy vidd el a piszkos tányért. (Már ha a példához ragaszkodunk.) Az adott terület társaságának krémje nem egy ott dolgozóval fogja tölteni az idejét, hanem ők is kapcsolatot építenek - de egymással. Szerintem más utat kellene választanod, hogy bekerülj az általad áhított munkahelyre.
2010. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez necces. Azt tudom elképzelni, hogy ha valami gond történik, és pont ott vagy és segítesz, akkor talán tudtok váltani pár szót. De ennyi.
2010. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy necces... :S

Ezért próbálok ötleteket kérni, mert eddig nem jutott eszembe semmi.

2010. dec. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!