Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetsz, hogy a munkád ne...

Mit tehetsz, hogy a munkád ne rutin legyen egy idő után, s ne legyen unalmas?

Figyelt kérdés

Nemrég sikerült állást találnom, amit most nagy élvezettel végzek, szeretem, öröm bejárni dolgozni, viszont félek attól, hogy egy idő után meg fogom unni. Adminisztratív területen dolgozom, korábban tanárként gyerekekkel foglalkoztam, s hiába szerettem volna tanítani, nehéz elhelyezkedni. Így nem azt teszem, amiről mindig is álmodtam, amiért küzdöttem. Közben próbáltam magam továbbfejleszteni (nyelvek, okj-közbeszerzési referens).Tanárként rengeteg olyan feladatom volt, amiben kiélhettem kreativitásomat, magamnak kellett felépítenem az órát és saját magamat is. Félek, hogy egy idő után nem lelem majd örömömet a munkámban, csak ülök majd mint a befőtt. Hogyan tudnám fenntartani az érdeklődést, a lelkesedést a munkám iránt? Mit tegyek, hogy azt érezzem, hogy nem fölösleges munkát végzek, hanem igenis fontos, hasznos dolgot, hogy azt érezzem, valamit letettem az asztalra? Egyáltalán van előrelépési lehetőség? Nem ugródeszkaként tekintek a mostani munkámra, ameddig lehetőségem van rá, szeretnék itt dolgozni.

Köszönöm a válaszokat!

27 N


2010. dec. 25. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nehéz kérdés, szerintem nagy mozgástered nincs a dologban, ez sajnos az adminisztratív munka sajátossága.
2010. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adminisztratív munka és adminisztratív munka között nagy különbség van. A legjobb az lenne, ha a főnököd tudtára adnád, hogy te értesz még ehhez is meg ahhoz is... így esélyes, hogy különféle feladatokat kapsz, és ha kiderül számára, hogy kreatív vagy, akkor valószínűleg kreativitást igénylő feladatokat fog adni neked, hiszen azt jól végzed.
2010. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!