Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van eséjem munk...

Szerintetek van eséjem munkàt talàlni Magyarorszàgon? És hogyan?

Figyelt kérdés
Negyedikes vagyok tolmàcs szakon, egy fõiskolàn Kàrpàtaljàn, a magyarnyelv az anya nyelvem, de ukrànul folytatom a tanulmànyaimat, plusz beszélek még oroszul, németül egy picit ès franciàt tanulok?
2010. dec. 30. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, de a helyesírásodon még dolgozz egy kicsit (helyesen írva: esélyem). Én a helyedben a végzettség megszerzése után gyűjtenék egy kis pénzt (akármilyen munkával), aztán a neten elkezdenék magyarországi állásokat nézegetni (rengeteg ilyen oldal van). Ha valami pozitív visszajelzés jön, akkor kezdenék el csak az utazáson gondolkozni.
2010. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nemdudom! hogy. Hogy Fogod magad ki fejezni IRÁSBA?
2010. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a jelenlegi orosz tolmácsok kezdenek kiöregedni, nyugdíjba menni; a rendszerváltás óta oroszt elvből nem tanultak sokan, így elvileg hiány lesz orosz tolmácsból lassan. AMennyire tudom, az orosz és az ukrán azért igen hasonlít. Szerintem van esélyed munkát találni.
2010. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne? Magyar-ukrán és magyar-orosz tolmácsra biztosan lesz még sokáig kereslet.
2010. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

simán

ezekkel a nyelvkombinációkkal

2011. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!