Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 gyerekkel találhat az ember...

3 gyerekkel találhat az ember külföldön munkát és érdemes lehet nekivágni? Te megpróbálkoznál vele?

Figyelt kérdés

Au-pair munkára gondoltam.

Viszont akkor a gyerekeimnek kint kellene iskolába-óvodába járni. Jól gondolom?


2009. jan. 27. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Kizart, hogy ez sikerulne. Az au pair munka egyaltalan nem fizet sokat. A fiatal, egyedulallo noknek jol jon, mert a csaladdal lakik, es igy szallasra, kosztra nem kell gondolnia, s igy jut szorakozasra, magara.


De ugyanezt 3 gyerekkel? Idod sem lenne rajuk.


Mikor meglattam a kerdesed, epp kerdezni akartam, mi a vegzettseged. Mert ez attol fugg. Ezekszerint nem vagy diplomas, es szakmad sincs? Igy felejtsd el. Csak ugy lehet ilyenbe belevagni, ha van hova menni, nem az ismeretlenbe (egyedul siman - de 3 kicsivel?).


Egyebkent a gyerekek tudnak angolul?

2009. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos én is egyetértek.

Az aupair munka nem fizet jól, az a lényeg,hogy a családdal laksz. Szerintem viszont kizárt, hogy találsz olyan családot aki befogadna a Te 3 gyerekedde.

Hiszen pont az a lényeg, hogy a család gyerekeiről gondoskodsz.


Miért nem próbálasz meg itthon babysittekedni?

Sok tehetősebb család van, akik szívesen fizetnek ezért

2009. jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy union belül néhány fokkal, de nem számottevően jobb az élet, mint itt. szakmád, gyakorlatod és nyelvvizsgád van? én ha mennék (és megyek) Ausztráliát választanám.
2009. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen szakmám van, angol alapfok is és gyakorlatom is gyerektéren. Miért is választanád ausztráliát?
2009. jan. 28. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Három gyerekkel esélytelen vagy. Sajnos.

Feltételezem anyagi okokból szeretnél kimenni. Javaslom próbálkozz itthon nem állásban dolgozni. Abból kereshetsz annyit, hogy ne legyenek anyagi gondjaid.

2009. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Au pair-nek tuti nem vesznek fel gyerekkel. Még eggyel sem!

Esetleg más munkát találsz. Főleg ha bátor vagy és nem félsz a nyelvet használni. Az induláshoz azonban sok pénz kell, lakásbérlés, kaució, hónapokig elhúzódó ügyintézés! Esetleg otthonhagynád őket és amikor már van munka és lakás, akkor kiviszed. Nem könnyű. Ha van társad még úgy sem. Az biztos hogy amíg nem találsz munkát, semmi járadékot, támogatást nem kapsz. Az óvoda is horror áron van annak aki nem dolgozik. A suli ingyenes, de kora délután vége. Ez Angliára vonatkozik, de szerintem máshol is az EU-n belül ugyanez a helyzet.

Én 2 gyerekkel jöttem ki 2005-ben, nem bántam meg, de a férjem is segített és az eleje elég nehéz volt.

Üdv.

Inda

2009. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!