Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem vagy főiskola nélkül...

Egyetem vagy főiskola nélkül nem is lehet valaki sikeres a tőzsdén? Részvényelemző vagy pénzügyi tanácsadói, esetleg közgazdász végzettség kell ahhoz hogy valaki sikeresen tőzsdézzen? Van itt olyan aki sikeres a tőzsdén?

Figyelt kérdés

Néztem ilyen tanfolyamokat.Gondolom a nagy részük csak átvágás, de találtam egy elég jót, ami hitelesnek látszik.

Anyámék mindig mindenről le akarnak beszélni.

Amikor elkezdtem onlinepokerezni, a semmiből szedtem össze 500 dolcsit, akkor is azt mondta anyám hogy nagy átverés az egész.Aztán amikor az első 100 dollárost megvillantottam akkor igazat adott nekem.

Nem akarok warren buffet lenni, csak szeretnék vele pénzt keresni, lehetőleg annyit hogy meg tudjak élni belőle.


2011. jan. 10. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A tőzsde nem végzettség függő. Olvass róla sokat, próbáld ki először kisebb összeggel, aztán majd meglátod. Én Plus500-on tolom, van virtuális pénzes demó is, meg 5 ezer Ft-os kezdőbónusz is. Szélhámosnak tűnő cég, de nem is utalok oda semmit, a kezdőbónusszal tolom, aztán majd egy idő után átmegyek valami komolyabb helyre, a plus500-at neked is csak a tőzsdézés kipróbálására ajánlom. Tapasztalatból tanul legtöbbet az ember.


Az onlinepoker hosszútávon bukó, mert most nagy divatja van, addig sok a pancser, akitől elnyerheted a pénzed, de mikor már csak a jobbak maradnak, akkor csak egymástól nyerhetnek, és sosem lehetsz te a legjobb, meg különben is egy súlycsoportban újra felértékelődik a szerencse faktor.

2011. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, a plus500-ról nem sok jót hallani. Én is csak az egyszerű, átlátható platformjuk miatt használom a demószámlát. Abszolút kezdő vagyok, de 2 nap alatt forex kereskedéssel csináltam 22000 ft profitot, de ehhez 2milliós (demo)tőke kellett.
2011. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!