Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan viszik be az ismerősök...

Hogyan viszik be az ismerősök egymást a munkahelyekre?

Figyelt kérdés
Munkát kell keresnem majd, mert nem lesz mh-em ha megszűnünk. De az én ismerőseim ugyanolyan alacsony pozicióban vannak, mint én. Van olyan is, aki sose visz be senkit sehova, m nem akar ismerősökkel dolgozni együtt ( meg felelősséget vállalni senkiért). Nagyon sok ilyet hallottam. De, akkor kik visznek be cégekhez és kiket? Hogyan működik ez? Én senkinek nem tudom odaadni az önéletem, hogy vigye be magukhoz. Pedig nem vagyok se nehezen barátkozó se tajparaszt, megbízhatatlan. Akkor miért? Jártam fősulira, de ott sincs senki. Sehol senki, munkát meg 99,9%ban ismerős által lehet találni. Akkor most mi lesz velem? Nem akarok árufeltöltő lenni. Mit csináljak majd így?
2009. febr. 3. 07:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!