Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kísérő levél nem meghirdetett...

Kísérő levél nem meghirdetett álláshoz?

Figyelt kérdés

sziasztok!

26/L vagyok, felsőfokú gazd-i végzettséggel 3 év pü-i, adóügyi közig. tapasztalattal, 12.31. óta munkanélküli.

Már több helyre pályáztam, kiírt állásajánlatokra, eddig válasz nélkül.

Most arra gondoltam, hogy nagyobb cégeket keresnék fel a környezetemben az önéletrajzommal, de ebben az esetben nem tudom, h. mit írjak a kísérő levélbe. (h. miért is jelentkezem?)

Kérlek adjatok ötleteket!

Előre is köszönöm!


2011. jan. 20. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert nagyon szeretnél annál a cégnél dolgozni!

Ezt fejtsd ki bővebben, kicsit fényezd őket.

2011. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Tisztelt Hölgyem/Uram!


x-y között a ....... hallgatója voltam, .... szakon végeztem. Tanulmányaimnak és érdeklődési körömnek köszönhetően az üzleti élet több területére van rálátásom, akár informatikai, gazdasági, közgazdasági vagy szociális kérdés legyen az.


x évben-ben .... dolgoztam.Olyan állást szeretnék, ahol alaposan megtanulhatom a ...., és a ...... kapcsolatos feladatokat, kamatoztathatom a .... tudásomat. Olyan munkahely lenne az ideális, ahol van továbbfejlődési lehetőség a számomra.

.... nyelvet X éven keresztül tanultam, x nyelvvizsgával rendelkezem.

A jövőben olyan munkahelyen szeretnék dolgozni, ahol gyakorlatban is hasznosíthatom az eddigi tanulmányaimat, illetve ... nyelvismeretemet. Hosszú távú célom, hogy .... pozícióban helyt álljak és jó szakember váljon belőlem.

Remélem, a fentiek felkeltették érdeklődésüket, és személyesen is találkozhatunk a jövőben. Kapcsolatfelvétel céljából elérhető vagyok a ....... mobiltelefonszámon.

Mellékelten küldöm fényképes önéletrajzomat.

Tisztelettel: XY

2011. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ahonnan eljöttél nem kaptál esetleg referenciát?

A férjem járt úgy tavalyelőtt a válság idején, hogy egy éven belül két munkahelyről küldték el, de azt mondták a munkájával nem volt baj csak nincs megrendelésük a válság miatt. A második helyről nagyon korrekt referencia levelet kapott, és az önéletrajza mellé másolva, beadta egy csomó helyre, olyanokra akik nem hirdettek és az egyik be is jött, felvették, és mint később kiderült, le is ellenőrizték az előző helyein. Azóta is ott dolgozik.

Ha nincs ilyened, és nem úgy jöttél el, hogy gond volt akkor próbálj ilyet kérni és úgy add be az önéletrajzodat.

2011. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!