Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel keresed a kenyered? Mi...

Mivel keresed a kenyered? Mi a munkád, amiből jól vagy rosszul élsz?

Figyelt kérdés
Én vállalkozó vagyok, kereskedelemmel foglalkozom, de már kenyérre sem telik. Ha befejezem a vállalkozást, akkor 2-vel több munkanélküli lesz:( Nem tudom, hogy mi a fenét csináljak? Akkor sem lesz jobb.
2011. jan. 22. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kereskedelmi végzettségem van, építőipari segédmunkásként dolgozok allkalmi munkavállalóként, de mivel nincs most munka, így itthon ülök. Most már tehe a hócipőm, úgyhogy az első alkalommal mikor lehetőségem lesz rá, megyek pestre.
2011. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én közszférában dolgozok középvezetői beosztásban. amilyen hangzatos a cím, olyan kevés a pénz. ha a férjem nem lenne sikeres vállalkozó, nem élnék meg belőle. általában huszadikára elfogy (elsején kapok fizetést). itthon könyveléssel is foglalkozom (ez az eredeti szakmám), ez nem lenne rossz pénz, ha kifizetnék...viszont ugye ha a vállalkozónak nem megy, akkor a könyvelőnek sem jut sajnos. van, aki már több évi könyvelési díjjal tartozik, de látom, hogy nincs miből kifizesse, ahhoz meg nincs szívem, hogy visszaadjam a cuccát és levegyem a kezem róluk. szóval most dolgozok sokszor "ingyen", írogatom, ki mennyivel lóg, és várjuk együtt a jószerencsét...
2011. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!