Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozzak 2 gyerek mellett?

Mit dolgozzak 2 gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy ha már a kisebb gyerekem is 1.5 -2 éves körüli lesz akkor mihez kezdjek majd magammal? Eddig egy multinál dolgoztam olyan feltételekkel, ami nem egy 2 gyerekes anyukának való. (Reggel 6:45-kor indulni, 8-ra hazaesni...)

A másik pedig, hogy amióta gyerekeim lettek sokkal inkább vágyom valami gyerekközeli tevékenységre. Ezek foglalkoztatnak:

- dúlaság (asszonytársi segítő, aki ott van veled a szülésnél)

- Csiribiri vagy Ringató foglalkozásvezető

- angol nyelvi klub gyerekeknek (felsőfokon beszélek angolul)

- dajka szakma elsajátítása és bölcsiben munkát vállalni

- családi napköziben dolgozni


A gond csak az, hogy nem pedagógusi diplomám van, jelenleg épp csak megélünk, nehezen tudnék 60-80.000 ft-okat kifizetni képzésre.

Valami ötlet amivel kötetlenül dolgozhatnék, nem igényel sok továbbképzést és gyerekekkel foglalkozhatnék?!


2011. jan. 24. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkodom én is, de egyelőre egy nagy nulla, amit találtam. :( Nekem is olyan a m.helyem, hogy nem tudnék visszamenni, német főnök, reggel 9-től 5-ig helyett 8-9-ig is elvárja, hogy bent legyen az ember...


Én itthoni adatrögzítésen gondolkodtam, vagy fordítás... de ilyen elvétve akad. Hát nem tudom, én is lázas gondolkodásban vagyok, szeptembertől ovodás a lányom.

2011. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

őket ismered?


[link]

2011. jan. 24. 14:33
 3/6 A kérdező kommentje:
védőnő is lennék szívesen, de 4 év fősuli újra?!?!? :((((
2011. jan. 24. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem ismertem, köszi, megnéztem! :) Nem is olyan rossz! Bár nekem csak év vége felé lesz aktuális, mert ha felveszik a gyereket oviba, akkor még kiveszem a felhalmozódott szabijaimat, és kb. decemberre talán már "munkaképes" leszek majd újra :)


Addig is nem lenne rossz valami itthon végezhető. Most egy könyvelővel "tárgyalok" adatrögzíéts témában épp...


Egyébként Neked való lenne a játszóházi munka is, ha ennyire szeretnél a gyerek-téma mellett maradni ,nem? :)

2011. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
játszóházra még nem gondoltam. de ált. ahhoz is inkább keresnek pedagógus végzettségűt, nem?!
2011. jan. 24. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy Helen Doron nyelviskolába és érdeklődj ott. Felsőfokkal felvesznek, elvégzel egy tréninget és taníthatsz angolt gyerekeknek. Az egyik ismerősöm ezt csinálja és halálra keresi magát vele. Mellette privi angolt is vállal 1000 ft/óráért.
2011. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!