Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webfejlesztő állást keres, de...

Webfejlesztő állást keres, de vannak buktatók, követelmények. Mennyire kell komolyan venni?

Figyelt kérdés

Böngészgetem az állásokat. Persze válogat az ember, most viszont meg szeretném kérdezni a véleményeteket is. Remélem hasonló cipőben járok válaszolnak, vagy legalábbis IT dolgozók.


Mennyire kell a követelmények minden egyes pontját igénybevenni? Pl: az egyik:


+ tapasztalatok (van)

+ ASP.NET alapú webes alkalmazások fejlesztésében való jártasság (ez nincs meg)

+ HTML, MySQL ismerete (van)

+ dinamikus csapatban dolgozni képes személyiség (van)


tehát ebből a 4-ből 3 megvan. Akkor ide nem érdemes jelentkezni?


Vagy másik:


+ XHTML, CSS ismeret (van)

+ Javascript (van)

+ Ajax (van)

+ JQuery (nincs)


itt megint nem 100% a lista. Akkor eztis hagyjam? Vagy úgy lehet fogalmazni, kb. hogy "JQuery/ASP.NET tapasztalat sajnos nincs, de mindenbe beletudok tanulni"


Mennyire kell komolyan venni az egyes követelményeket?


2011. jan. 24. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elsőben elég hangsúlyos az a rész, ahol az ASP.NET van, szóval az mindenképp kell.


A másodiknál talán annyira nem, ott szerintem azt kéne csinálni, hogy utána nézel hogy mit is jelent a JQuery, kicsit tanulgassad, hogy legyen egy minimális tudásod belőle. Jelentkezz az állásra, úgy hogy minden felsorolt szerepeljen az önéletrajzodban, csak ne írd mellé hogy minimális a tudásod. Ha nem kérdeznek rá az állásinterjún, akkor nem is lesz probléma. Ha meg rákérdeznek, akkor valószínűleg nagyon fontos dolog és akkor megmondod hogy kezdő vagy belőle.. Aztán vagy felvesznek, vagy nem.

2011. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem. Csak nem akartam, hogy aztán a képembe vágják "dehát ottvan az, mint követelmény, akkor minek jött ide?" mert akkor kicsit hülyén érzem magam :P
2011. jan. 24. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!