Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzhoz muszáj igazolván...

Önéletrajzhoz muszáj igazolványképet csináltatni vagy lehet kicsit kreatívabb beállítású, esetleg kicsit mosolygósabb képet is, mint mondjuk egy tablókép stílusa?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet! Nem kell emiatt műterembe vonulni, de a pózolós, fürdőruhás fotókat kerülni kell. Ugyanakkor attól is függ, hogy milyen területre, céghez adod be az önéletrajzot. Érdemes megnézni, hogy az ott dolgozok megjelenése milyen és annak megfelelő stílusú fotót választani.
2011. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy fekete Ubuntu pólós fényképet szoktam küldeni, emiatt még nem küldtek el, max megkérdezték, hogy Windows-al hogy állok? (:
2011. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit hozzáfűznék még, hogy a fényképen inkább önmagad legyél, ami mutatja, hogy ki vagy, minthogy egy olyan cuccban szerepelj, ami az életben nem vennél fel!
2011. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat is, hogy önéletrajz mellett külön fájlban küldtek fotót... :)
2011. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne külön cstold, az nekem azt jelentené, hogy még nem megy rutinból a kép beillesztése Wordbe művelet :)
2011. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én annyira nem értem a megkülönböztetést, nekem pl. pont a személyim lett mosolygós, a tablóm meg komoly :D


Egyébként ezzel csínján kell bánni, nagyon fontos, hová jelentkezel. Vannak olyan helyek, főleg pénzügyi területen, ahol igenis "sablonos" kép kell, ha azt akarod, hogy behívjanak. De ha mondjuk szoftverfejlesztőnek jelentkezel, ott kb mindegy, milyen a kép, még az is, hogy van-e egyáltalán.

Az viszont mindenhol igaz, hogy elfogadható minőségű kép legyen, egyszínű, világos háttérrel. Jelentkezett már hozzánk olyan lány, aki egy túrázás közbeni képet rakott be. Tény, hogy jól nézett ki rajta, de elég fura volt. Végül nem a kép miatt nem hívtuk be, de tény, hogy ez is hozzájárult.

2011. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

gyógymasszőrként szeretnék elhelyezkedni,és szerintem egy ízléses nem kockafejű kép jobban ábrázolná az egyéniségem és szerintem szimpatikusabb is lennék,ezért is kérdeztem hogy mit mutat a protokol

köszi a válaszokat,előre is!

2011. jan. 27. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!