Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliaban az NI interjun, ha...

Angliaban az NI interjun, ha elmondom h illegalisan dolgoztam Magyarorszagon, abbol lehet baj?

Figyelt kérdés
2 evig bejelentett munkanelkuli voltam, kozben barokban dolgoztam illegalisan. Mit mondjak h megadjak az ni szamot? Ellenorzik egualtalan az ilyet?
2011. nov. 5. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem fog a javadra válni, ugyan minek mondanád el? Maradjon a te dolgod. Munkanélküli voltál és kész. Mesélj arról, amit hivatalosan csináltál.

A munkanélküli az hivatalos azt le lehet nyomozni na de a feketemunkát? Sehogy. Hacsak te el nem meséled de minek.


Ha eddig nem hurcoltak meg akkor nem tud róla senki ez egyértelmű. Szóval tartsd meg magadnak. Sehogy se lehet lenyomozni, hogy te feketemelóztál valahol.

2011. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!