Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő nő vagyok,7 állásin...

Pályakezdő nő vagyok,7 állásinterjún voltam,5 helyre személyesen bevittem az életrajzomat,50 helyre küldtem el az önéletrajzomat és még nincs munkám, párom szintén pályakezdő sok helyre elküldte de a 2. állásinterjú után van munkája, hát hogy van ez?

Figyelt kérdés
Azért mert nő vagyok én azért kapok nehezebben állást?
2011. febr. 3. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
hát attól is függ, mi a végzettséged neki, és neked. mert egy mérnök könnyen talál munkát, egy tanár kevésbé.
2011. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek könnyű az álláskeresés. Jó, ha suli után egyből adódik a munkahely, de nem mindenhol van ez így.

Nekem sem elsőre sikerült, rengeteg helyre beadtam a jelentkezésemet. Én azt tapasztaltam, hogy sokkal könnyebb helyzetben van az, akinek az egyik ismerőse már bent van, így legalább van némi rálátása az adott munkahelyre. Utcáról nem mindig hoznak be embereket.

(van amikor már előre tudják, hogy kié lesz az állás, de mégis meghirdetik).

2011. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet nehezebb egy nőnek, de nem csak ezen múlik.

Egyforma a végzettségetek, szakmai tapasztalatotok(gyakorlati hely esetleg), nyelvtudásotok?

2011. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!