Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi a reáli...

Szerintetek mennyi a reáli fizetés egy közepes méretű (400 fő) multinacionális cégnél egy minőségbiztosítási vezetőnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 21:20
 1/4 anonim válasza:

milyen végzettséget kérnek hozzá?

Ha egyetemet (ez az elvárható) akkor én olyan 900.000 és 1,2 MFt közé saccolnám.

multicégnél dolgozom, 5. szintű vezetők 900 körül keresnek, ebből gondolnám ezt az összeget...

de ha közvetlen CFO alá tartozik ez a min. bizt. vezető akkor 1,5 is lehet akár...


szerinted?

2011. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem én 800-at kapok
2011. febr. 4. 23:45
 3/4 anonim válasza:
nem rossz. Teljesen elfogadható összeg.
2011. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én több minőségbiztosítási vezetőt is ismerek,mert minőségellenőrző cégem van.valakinek csak 180, de van olyan is aki 600.Elég nagy cégnél kell dolgozni ahhoz, hogy 1 milla fölött kapjon.
2011. febr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!