Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennél, ha 20 évesen...

Mit tennél, ha 20 évesen hirtelen milliomos válna belőled?

Figyelt kérdés
Titkolnád, attól félve hogy valaki meglop, zsarol, vagy nagy dobra vernéd és haveri körben minden sörözésnél te állnád a cechet? Dolgoznál tovább napi 10-12 órát, vagy nagy merészséggel vállalkozásba kezdenél? Jótékonykodnál, utaznál, luxuskocsit vennél, vagy inkább egy ígéretes befektetést választanál? Nekiállnál-e tőzsdézni? Házat vennél a szüleidnek, vagy csupán élnéd tovább az életed úgy mint eddig, mert félnél attól, hogy az életmódod változásával elveszítenéd az igaz barátaidat és egy nap arra ébrednél hogy csupa érdekember vesz körül, akik csak érdekbarátságot, mi több, érdekházasságot szeretnének tőled..
2011. febr. 6. 21:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is 20 évesen, de 30 évesen lettem milliomos. 864 milliót nyertem a lottón. Ennek már több éve. Még csak a kamatokhoz nyúltam hozzá, a hobbijaimon kívül csak a családra költök. Na persze a luxus az megvan, de addig sem éltem rosszul, így azt mondtam hogy örököltem egy kis pénzt. Most mondom el először, de ez úgyis anonim. Mit mondjak, óriási szerencsém volt.
2011. febr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, gratulálok!

És ahhoz is, hogy ilyen okosan kezelted a pénzt :) Le a kalappal!

2011. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mennyi az a pénz?

Én nyitnék egy éttermet, egy építőipari céget, és egy edzőtermet, ezekre mindig lesz kereslet.

A pénz többi része tőzsdére menne, de vennék pár házat, lakást, valamilyen nem túl kirívó autót, és adnék a családomnak is titokban, tehát mondanám, h 4-esem volt a lottón, jól jövedelmez a hitelből megnyitott cég, stb... És az egyik házra, amit mindenki tud vennék fel kamuhitelt :) Utolsó előtti, ha gondolod egy 100 millióval kisegíthetsz, a haszon fele a tiéd lenne ;) Akkor házat nem vennék, csak a 3 céget csinálnám meg :D

2011. febr. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:26


Igazán megsajnálhatnál és dobhatnál belőle 1 keveset :) Nem vagyok telhetetlen, elég 100 ezer forint :)


A kérdésre válaszolva meg a családomnak építtetnék 1 nagy házad, amiben mindannyian elférünk és hogy együtt legyünk. Ez lenne az első. A 2. étterem, vagy olyan dolgok, amikből aztán lenne pénz.


De nem titkolnám. Főleg ha előtte szegény voltál, akkor úgysem tudod.

2011. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Előző voltam :) 22/F
2011. febr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Most nincs időm,de majd leírom...
2011. febr. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha 500 millió Ft fölött nyernék a lottón, akkor 20-30 millióból házat vennék, 100 millióból valamely osztalékpapírból vennék (olyan részvény, amely magas osztalékot fizet, pl. Magyar Telekom), a többit pedig lekötném különböző időtávokra, úgy hogy csak annyihoz nyúlnék mindig, hogy még mindig pozitív legyen a reálhozama azzal együtt is hogy leveszek a kamatából.
2011. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja és még olyan 50 millió körüli összegből bizonytalan informatikai fejlesztésbe kezdenék, ami vagy bejön vagy nem.
2011. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem semmi hány "barátom" lett mindjárt....Én nem csináltam belőle semmilyen vállalkozást, még azt is abbahagytam amit addig csináltam. Csak a kamat három millió, minek akkor dolgozni? Inkább az utazások, a gyerekek, család, sportolás, meg sok egyéb más élvezetes dolog. Elméletileg nem lehet elkölteni ennyi pénzt, hacsak nem sík hülye valaki. Viszont nagyon sokat támogatom a különböző alapítványokat, főleg a beteg gyermekeket és az állatmenhelyeket. Ja, és rohadtul nem érdekel a politika...
2011. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Jó lenne.:)

1.-Megvalósítanám az álmomat:Elmennék Japánba.

2.-Vásárolnék magamnak egy jó kis kocsit,és egy házat,valamint sok dolgot,amit még nem vehettem meg magamnak.

3.-Adakoznék az éhező -és hátrányos helyzetű gyerekeknek.

4.-Próbálnék nem megváltozni- több kevesebb sikerrel,de a pénz mindenkit megváltoztat..

5.-Örülnék.:D

2011. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!