Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap hirtelen behívtak egy...

Holnap hirtelen behívtak egy állásinterjúra! És most teljesen összezavarodtam, hogyan viselkedjek? . Bővebben lent.

Figyelt kérdés
mit vegyek fel? mit kérdezzek? egy budapesti szállodába keresnek szobalányt, takarítót... segítsetek nekem, mit tehetek meg ezért az állásért??? nem dolgoztam még ilyen helyen....
2011. szept. 8. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az öltözékre érdemes adni (időjárástól függetlenül inkább zártabb öltözék - kb amiben templomba is lehetne menni), egyébként csak add magad, legyél kedves és mosolygós.
2011. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónál a pont.Ne beszélj fölöslegesen, amit kérdeznek arra válaszolj,legyél talpra esett.
2011. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!