Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy rendőr és...

Mennyit keres egy rendőr és milyen pluszai és minuszai vannak ennek a foglalkozásnak?

Figyelt kérdés
Most épp egyetemet vagy főiskolát kéne választanom, h hova megyek tovább. Először azt gondoltam, h jogász vagy ügyvéd, mert én abban "jó vagyok". De nem rég azt hallotam, h belölük már túl sok van. Én a rendőrségre szertnék menni. Mit ajállotok nekem még?
2011. febr. 15. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
csak akkor menj rendőrek, ha az szeretnél lenni, és semmi más. nálad nem ez a hyelyzet, hülyére keresni nem fogod magad (kivéve, bizonyos 6-8-10 év alatt elérhető pozíciókat), úgyhogy csak ezért nem érdemes. felejtsd el, szerintem
2011. febr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg csak akkor menj ha bírod is, mert ez első néhány év az nem az "irodábanüléssel" kezdődik. Menni kell balesetekhez, gyilkossághoz stb. ebbe is bele kell gondolni. Meg tisztekből már nagyon sok van, mert mindenki az akar lenni, de már lefelé építik őket. Esetleg ha valamire specializálódsz pl. kutyás, bombakutató, kommandós.
2011. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!